Wpis z mikrobloga

Ostatnio posucha na tagu straszna.. nawet chuudy zmarzł #pdk ale to nie znaczy, że na rynku nic się nie dzieje, wręcz przeciwnie. Crypto #trading ma się doskonale, a najlepsi gracze zarabiają miliony dolarów pomimo spadku Bitcoina.

Czas na nowy tag tylko dla zainteresowanych kryptospekulacją, dla ludzi gotowych na duże ryzyko oraz równie duży profit lub stratę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-> #shitcointrader <- Będę wrzucał tutaj od czasu do czasu namiary na #altcoin y na których - w mojej ocenie - można dobrze zarobić, będę także przywoływał "gorące" projekty o których mówi się w social mediach.

Do dzieła:

Obecnie jest kilka coinów, które mają duży potencjał na duży wzrost - $COTI (już na pompie, ale z dużym potencjałem); jest także $BOLT - jeśli wejdziecie z dobrym limit order to jest szansa na dobry profit.

W tej chwili najciekawszym coinem może być #mwc Mimble Wimble Coin(total supply na poziomie BTC), wczoraj pojawił się na Hotbicie, a więc jeszcze ciepły, kupiłem trochę w dobrej cenie i już jestem 90% na plusie. MWC nie ma jeszcze na CMC, a więc to nadal dobra okazja, aby kupić tanio - oczywiście limit buy, trochę brakuje płynności, ale z czasem będzie coraz lepiej. PoW, a dev team zapowiada, że największe giełdy są kwestią czasu, środki na listing zostały zarezerwowane.

Kupiłem także trochę $UTK za 200 sat

Następny wpis w przyszłym tygodniu.


#kryptowaluty #gielda
tomosano - Ostatnio posucha na tagu straszna.. nawet chuudy zmarzł #pdk ale to nie zn...

źródło: comment_QcppIu0mykh2GlCrWRNAyNStPtzzByIx.jpg

Pobierz