Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yolow71: izolat białka serwatkowego, pijesz szejki i wchodzi Ci czyste białko i dodatkowe kcal, których nie umiesz zjeść xd poczytaj na necie dokładnie, a kupić nawet w aptece możesz
  • Odpowiedz
@yolow71: pizza, mcdonalds duzo tluszczu. Dla mnie dziala jeszcze rozkladanie to na wiecej posilkow, dzieki temu jestem wstanie po prostu wiecej wcisnac.
  • Odpowiedz
@yolow71: skoro zależy ci tylko na kg, nie chodzisz ani na siłownie ani nie uprawiasz żadnego sportu to, to czy będziesz żarł zdrowo z nadwyżka czy w--------l cukier w kostkach to nic ne zmieni i tak to będzie tłuszcz w obu przypadkach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@braksluw zalezy mi na zdrowym przytyciu, poza tym cos tam ćwiczę powoli i chodzę na basen (wiem, ze do tycia to tak srednio ale muszę przez kregoslup)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@no_one6 dzisiaj fizjoterapeuta mi wlasnie mowil, ze mam gotowac ryz, do tego olej kokosowy, rodzynki, orzechy, odrobina miodu i mam sie tym zapychac :)
  • Odpowiedz
@yolow71: wazne by jesc- to brzmi jak posilek- przygotowac, posprzatac etc. juz mi sie odechciewa xd
magia orzechow/rodzynek mozna zjesc przez przypadek paczke marnujac czas na yt i wystarczy wyrzucic opakowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit. pieczywa- szczegolnie biale tez malo zapychaja i duzo kalorii
  • Odpowiedz