Wpis z mikrobloga

@snusmumriken90: ale akurat ustawienie płacy minimalnej na jakiś sensowny % średniej jest poprostu sensowne, i mniej więcej tak to się odbywało do czasu genialnych pomysłów PiS żeby podnosić płacę minimalną bez pokrycia tego w gospodarce. A i genialnych nie użyłem jako ironia, to genialne, wywinduja płacę minimalną, wzrośnie inflacja, spadnie wartość socjalu i obiecanych emerytur i wszystko wyjdzie na to samo co było z tym że zdążą zapewnić sobie wieloletnią władze
Skopiuj pierwsze zdanie, wklej na fotkę z Korwinem, że niby jego wypowiedź, kuce będą plusować jak szalone.


@mnik1: I co w tym dziwnego skoro pierwsze zdanie jest sensowne i mądre? Niezależnie od tego kto by je wypowiedział myślę, że byłoby plusowane. Zandberg ma po części rację, ale środek wypowiedzi to #!$%@?.
  • 14
@snusmumriken90 a czemu sam nie zajmujesz się taką gówno pracą jak prezes czy menedżer? Zostań prezesem i zbieraj hajsy za nic, na co czekasz xD

Albo lepiej, załóż firmę, poświęć kilkanaście lat na rozwijanie jej i płac sobie tyle samo co sprzątaczce. Albo lepiej, niech wszyscy w firmie zarabiają tyle samo, niezależnie od umiejętności i stażu. Przecież to tylko gownopraca takie prezesowanie xDD

Po co ja w ogóle odpisuje xDDDD