Wpis z mikrobloga

#patostreamy #danielmagical
#rafatus #szczymryj
Jeśli chodzi o śmierć z przechlania organizmu to prezes jest na drodze ekspresowej,ale lada dzień wjedzie na autostradę do zrobienia sobie niedwracalnego KUKU.Znam ten temat doskonale mój dobry kolega w tamtym roku przekręcił się w wieku 31 lat,czyli dokładnie tyle ile ja mam teraz.Podobne cugi do prezesa,z tym że on walił dwa razy tyle do momentu gdy nie poczuł się źle i #!$%@? poszedł spać z mysla,że jutro pójdzie do lekarza bo go grypa bierze,ale był w takim ciągu alkoholowym że nawet gdyby dostał udaru to pewnie myślałby że to kac i trzeba klina #!$%@?ąć.W mikołajki tamtego roku poszedłem go odwiedzić bo nie odbierał telefonu,a tam już nie wejściu do klatki wisiała jego klepsydra i on pewnie też #!$%@? myślał,że śmierć to poczeka na niego dopóki nie wytrzeźwieje.A człowiek o którym pisze również jest ze świata internetu,legenda ale z dawnych lat...
  • 19
@Fatalista1988: po pierwsze to jest taki mitoman, że połowa tego co wypija to woda i udawanie żeby móc na wizji sobie kimnąć. Po drugie masz zupełną rację, choć znam przypadek gdzie facet po 50 od ponad 10 lat daje w palnik dzień w dzień litr gorzały, czasem jakieś piwko do smaku. oczywiście rozkłada to w czasie na shoty 100-150ml, tylko że rano śniadanie i chleje od 10lat napar z ostropestu i