Wpis z mikrobloga

dwa dni temu okazało się że moja kumpela jest zdradzana przez swojego faceta, do którego przeprowadziła się na drugi koniec polski. zaraz wyjeżdżamy moim autem odebrać jej wszystkie rzeczy. plusujcie to będę informował jak przebiegnie odbiór rzeczy. dodam, że rozstali się w dużej kłótni i ona jak tylko się dowiedziała o zdradzie to spakowała najpotrzebniejsze rzeczy i przyjechała pociągiem tutaj a teraz wracamy po rzeczy wszystkie
#zwiazki #rozstanie
  • 132
  • Odpowiedz
@wislowunsz: może jego kobieta jest normalna.

Mój niebieski ma kumpele dla ktorej pewnie tez by na drugi koniec Polski pojechal, i pewnie pojechalabym z nim bo tez ja lubię. Spała u nas nie raz, my u niej też. W sytuacji awaryjnej on może liczyć na nią a ona na niego.
Co wiecej nigdy nie mialam nic przeciwko, żeby spotykali się sami, beze mnie. Po prostu kumpel w spódnicy to jest.
  • Odpowiedz
@PrzemekLee: Bardzo dobrze zrobiła. Odcinać się od takich osób to najlepsza opcja. Po prostu zdrada=koniec.

A dodając od siebie związki na odległość nie działają.. ja jeżeli już kogoś szukam do związku to nie dalej niż 30 minut jazdy samochodem :P
  • Odpowiedz
@PrzemekLee: przegrywom nie wytłumaczysz. Sam jednej kumpeli co skończyła fizjoterapię zawsze pomagałem i byłbym "beciak" spermiarz czy jak oni nazywają. Tylko tyle że kumpela teraz masuje mnie raz w tygodniu lub na dwa zależy od potrzeby moich pleców za free.
  • Odpowiedz
@PrzemekLee jestem dobrym spermochlipem, emocjonalnym tamponem do wyplakiwania sie. Pojedziesz po graty, pownosisz, a potem poznasz kolejnych jej fagasow. Zostaje ci raczka.
  • Odpowiedz