Wpis z mikrobloga

dwa dni temu okazało się że moja kumpela jest zdradzana przez swojego faceta, do którego przeprowadziła się na drugi koniec polski. zaraz wyjeżdżamy moim autem odebrać jej wszystkie rzeczy. plusujcie to będę informował jak przebiegnie odbiór rzeczy. dodam, że rozstali się w dużej kłótni i ona jak tylko się dowiedziała o zdradzie to spakowała najpotrzebniejsze rzeczy i przyjechała pociągiem tutaj a teraz wracamy po rzeczy wszystkie
#zwiazki #rozstanie
  • 132
  • Odpowiedz
@PrzemekLee: Skąd tyle agresji w Tobie? Czuły punkt został poruszony? Czym Cię obraziłem byś mnie wyzywał?-podasz powód? Twoje zachowanie i brak kultury także dają do myślenia... Jesteś kierowacą uber eats więc domyślam się że obrażanie ludzi wynika u Ciebie ze słabego wykształcenia chociaż myślałem że kierowca tego typu powinien mieć trochę kultury...
  • Odpowiedz
@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka Osobiście uważam, że to bait. Codziennie przegrywy umieszczają tu zmyślone historie o zdradzających kolegę kobietach, więc op postanowił napisać odwrotną historię i sprawdzić po ilości plusów czy istnieją jeszcze normalni ludzie, czy też należy ostatecznie zwątpić w użytkowników wykopu. Test chyba wyszedł całkiem pomyślnie.
A co do motywacji większości autorów tego typu postów - jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o plusy. Chcą się dowartościować w wirtualnym życiu,
  • Odpowiedz
Kto plusuje takie gówno?
Co mnie obchodzi to jak przebiegnie zabieranie jej rzeczy? No pojedzie, weźmie co jej, spakuje do jego samochodu bo znalazła se darmowego tragarza i szofera i tyle.
  • Odpowiedz
  • 1
@PrzemekLee: olej, to trochę Wam tu napisze co się wydarzyło i skomentuje cała sytuację która powstała pod tym postem.
ogólnie cała przeprowadzka się udała, faceta nie było wtedy w mieszkaniu i udało nam się sprawnie spakować rzeczy pod jego nieobecność l, żeby uniknąć konfrontacji. oczywiście były już partner koleżanki został uprzedzony wcześniej, że będziemy po rzeczy.
bardzo zastanawia mnie jednak to, jacy ludzie tutaj zaczęli komentować posty. oczywiście widać grupę normalnych ludzi, dla których pomoc koleżance to normalne i wiedzą, że może istnieć przyjaźń damsko - męska.
smutnym faktem jest jednak to, że cała masa ludzi tutaj nie dopuszcza do swojej głowy sytuacji, w której znajduje się ją czyli że od 6 lat mam dziewczynę z którą mieszkam a ta koleżanka której wczoraj pomagałem to po prostu moja koleżanka, z którą przyjaźni się również moja dziewczyna. ot tak, po prostu. traktują oni (traktujecie) kobiety jako tylko i wyłącznie obiekt do rucha nią albo tak głupie osoby, że w żadnym wypadku nie można na nich polegać.
to ja wam powiem, że nie mógłbym zliczyć sytuacji, w których ta konkretna kumpela pomogła mi w życiu. Były to różne sytuacje, ale zawdzięczam jej bardzo dużo.
a no i jeszcze grupa osób, która uważa że to był bait... no trudno, możecie tak uważac, wrzucam poniżej fotkę windy z rzeczami jak wczoraj znosiliśmy, może to niektórych niedowiarków przekona. a tych co są pewi, że jednak historia jest fejkowa to przecież nic
PrzemekLee - @PrzemekLee: olej, to trochę Wam tu napisze co się wydarzyło i skomentuj...

źródło: comment_1u8AWSqTLrIgo6LDhPKR2bXZr6dimVi1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz