Wpis z mikrobloga

dwa dni temu okazało się że moja kumpela jest zdradzana przez swojego faceta, do którego przeprowadziła się na drugi koniec polski. zaraz wyjeżdżamy moim autem odebrać jej wszystkie rzeczy. plusujcie to będę informował jak przebiegnie odbiór rzeczy. dodam, że rozstali się w dużej kłótni i ona jak tylko się dowiedziała o zdradzie to spakowała najpotrzebniejsze rzeczy i przyjechała pociągiem tutaj a teraz wracamy po rzeczy wszystkie
#zwiazki #rozstanie
  • 132
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 149
@PrzemekLee: niektórym ciężko pojąć że można się kontaktować z kobietą nie tylko dlatego że jest się z nią w związku lub dlatego że liczy się na przeruchanie jej. Z resztą przyjaźń damsko-męska przez większość społeczeństwa jest uważana za mit.
Jakbyś nie miał swojej kobiety to chyba nikt by nie uwierzył że nie liczysz na seksy w nagrodę
  • Odpowiedz
@Kosancz: przed wykopem nie miałem pojęcia jak #!$%@? potrafią być ludzie. Poza tym, nie wszyscy siedzą w piwnicach, a ci którzy chodzą na wolności zwyczajnie mają resztki rigczu, aby takich fanaberii nie wypowiadać na głos. Chociaż tyle.

@PrzemekLee: planujesz z tym typem w jakies gadki wchodzić? Jesteś z nim umówiony na konkretną godzinę?
  • Odpowiedz
to jest moja KUMPELA

@PrzemekLee: Wszelkim wykopkowym spermiarzą nie wytłumaczysz, że istnieje coś takiego jak przyjaźń damsko- męska bez podtekstow i friendzone.
  • Odpowiedz