Wpis z mikrobloga

dwa dni temu okazało się że moja kumpela jest zdradzana przez swojego faceta, do którego przeprowadziła się na drugi koniec polski. zaraz wyjeżdżamy moim autem odebrać jej wszystkie rzeczy. plusujcie to będę informował jak przebiegnie odbiór rzeczy. dodam, że rozstali się w dużej kłótni i ona jak tylko się dowiedziała o zdradzie to spakowała najpotrzebniejsze rzeczy i przyjechała pociągiem tutaj a teraz wracamy po rzeczy wszystkie
#zwiazki #rozstanie
  • 132
  • Odpowiedz
@PrzemekLee: SPROSTOWANIE! Znam OPa te laskę jak i jej chlopaka, ktory jest moim najlepszym kumplem). Prawda jest całkiem inna. To "kumpela" zdradziła swojego faceta i ze strachu(wstydu?) uciekła na drugi koniec Polski do swojego kolegi(a wlasciwie ex). Najgorsze jest to, ze zdradziła ona mojego kumpla ze mna za co mam ogromne wy rzuty sumienia, mimo ze bylem kompletnie pijany i to ona mnie zaciagnela i zwabila do łóżka. Jednak w przeciwienstwie
  • Odpowiedz
W ogóle po #!$%@? się tym tutaj chwalisz? Dla plusów? Dla atencji?
Jak jesteś taki dobry człowiek to zachowaj to sobie dla siebie i nie rozpowiadaj o tym na prawo i lewo bo wychodzi większy burak z ciebie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@nosze_ortalion: o ile się zgadzam z tym że nie ma co szukać atencji i późnej wołać ludzi, to jednak uważam że dobrze jest o takich rzeczach pisać. Bo jak takich wpisów braknie to idzie odnieść wrażenie że świat jest pełen zła i nic dobrego się nie dzieje
Edit: trochę przesadziłem, ale chyba rozumiesz zamysł
  • Odpowiedz
@PrzemekLee: zrobisz kółko przez Polske a pewnie i tak zaraz poleci do innego i nawet za ręke nie potrzymasz.. l


Będzie inaczej, pojedzie z nią a ta zostanie bo jednak ją przeprosi, obieca że to się nie powtórzy a ten będzie sam wracał i nawet za paliwo nie dostanie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak będzie zobaczycie.
@PrzemekLee
  • Odpowiedz