Wpis z mikrobloga

@SmokeProspector: Też już przez wiele stron się przekopałem dot. tego tematu. Zazwyczaj dotyczy to innych wyświetlaczy lub aut. Nigdzie niestety nie znalazłem konkretnie do mojego A-H 1.6 105km, r. 2006. Aktualnie mam index 00801.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@user-name: zmieniałes na jakieś? generalnie z tego co widzę, to wielu działa 007 albo 009, najczęściej ludzie próbują metoda prób i błędów, wtedy jak ustawisz zły to po prostu nie będą działać Ci te funkcje, popularne jest ustawienie indeksu jednego wyżej niż masz, min. mi tak zadziałało. Ale pamietam, że gdzieś kiedyś trafiłem na jakis opis tych indexow, bede potem w domu to poszukam
@SmokeProspector: Byłbym wdzięczny. Z tego co czytałem to mozna aktywować BC, ale później podczas jazdy się okazuje że to np. z innego modelu i źle zlicza wartości. A ustawiać i sprawdzać jakis czas późnej też bez sensu. Póki co nie ustawiałem żadnych innych wartości tylko sprawdzałem połączenie OP COMem.
@SmokeProspector: Udało się zaprogramować - tak jak pisałem wybrałem index 00901 i wszystko jest ok. Trochę jeździłem i wydaje się wskazywać prawidłowe wartości. Upewnie się jeszcze tankując do pełna niedługo. Jeszcze pytanie dot. temperatury płynu chłodzącego. Czy można go też jakoś wyciągnąć do standardowego menu czy tylko w ukrytym może być widoczne? W innym rodzaju wyświetlacza po włączeniu BC pokazuje również ten parametr.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@user-name: No to super, że się udało, z tego co wiem to w GID nie ma innej opcji, jedynie to rozeznał bym temat modułu LWPM do Opli, z tego co pamiętam to bardzo dużo możliwości konfiguracji różnych funkcji samochodu