Wpis z mikrobloga

Kosztuje 12k i nie wiem czy warto.


@zortabla_rt: Warto. Ja skonczylam dwa miesiace temu i od razu przyjeli mnie do pracy w szpitalu. Na poczatek 5k netto ale kurs szybko sie zwroci i na poczatek daja Ci sie poduczyc na starszych pacjentach. Po pol roku zostajesz #chirurg15k i zyjesz jak panicz
  • Odpowiedz
@zortabla_rt: Te kursy to ściema. Nikt Cię po takim nie przyjmie... Teraz najlepiej jest być samoukiem. Potrenuj na członkach rodziny jakieś operacje, oczywiście wszystko nagraj, żeby do CV było
  • Odpowiedz
@zortabla_rt: Stary, robisz go i pozycja dyrektora szpitala w Ugandzie stoi otworem! Nawet nie różni się bardzo od szpitala w polskim mieście powiatowym, więc nie musisz się aklimatyzować ;)
  • Odpowiedz
@zortabla_rt moim zdaniem za drogo, na yt znajdziesz dużo więcej kursów i jeśli tylko chcesz to więcej z nich wyciągniesz, zresztą, teraz nie liczy się papier tylko umiejętności, z fartem
  • Odpowiedz
@zortabla_rt: @PyzaLivestream: serio was to bawi? Temat jest prosty, żeby zostać chirurgiem trzeba posiąść wiedzę tak ogromną jakiej większość przygłupów śmiejących się z tego typu żartów nawet nie umię sobie wyobrazić. Natomiast żeby nauczyć się klepać to co 70% programistów robi w tym kraju, szczególnie w firmach outsourcingowych ,wystarczy kilka - kilkanaście miesięcy nauki w zależności od własnego zaangażowania i poświęconych godzin na naukę.
Gdzie w tym coś zabawnego?
  • Odpowiedz