Wpis z mikrobloga

Roczniki 2009. Który lepszy, trwalszy i bardziej "prestiżowy"? Oba full opcja, tj skóry, ksenony, szyberdach i inne bajery. Napisz dlaczego uważasz, że jeden z nich lepszy. Albo napisz swoją propozycję.

Oba silniki na pośrednim wtrysku i tylko takie wchodzą w grę.

#honda #mercedes #motoryzacja #kiciochpyta

Który

  • Mercedes W204 1.8 komp. 184 hp Avantgarde 49.4% (41)
  • Honda Accord VIII 2.4 VTEC 201 hp execu. 50.6% (42)

Oddanych głosów: 83

  • 67
@papaj_21_37: obydwa auta to mocny paradoks. Z zewnatrz bardzo ladne, a srodek sraka na całego. Mimo wszystko, 99% czasu spędzamy W aucie a nie po za nim, nie patrzymy sie na nie z zewnatrz, takze jak dla mnie srodek i wyposazenie jest głownym kryterium. Reszta obojetnie.
@Hdrunked: coś najbardziej problematycznrgo? @paniczhrabi: niestety, ale z oferty ten mi najbardziej leży, cgi jeszcze gorszy a większe... Tam też byly jakieś problemy.

Ile mniej więcej trzeba liczyć za rozrząd z kołami i robocizna? Ewentualne jaki inny silnik?
@papaj_21_37: chodzi mi o aspekty wizualne i latwosc obslugi tego wszystkiego. Spojrz tylko, #!$%@? guzikow az milo. Nic nie trzyma sie kupy. Te zalosne, male, schowane gleboko ekraniki od nawigacji. I to wszystko w autach klasy sredniej z 2009 roku. Sraka jak #!$%@?...
@papaj_21_37: o ile nie siedzę bezpośrednio w w204 rąk na grupach Mercedesa co chwila rzuca mi się w oczy, że ktoś wymieniał w 1.8 rozrząd i koła zębate. Powody te same: rozciagniecie łańcucha, skoszenie łańcucha, wyłamanie zębów na kołach
@papaj_21_37: nie, jestem zwolennikiem praktycznosci, nie biedy. Audi nigdy nie posiadalem, chociaz jezdzilem wieloma i mi sie niekiedy podobało. Po prostu da sie pewne rzeczy rozwiazac w inny sposob, anizeli nasrac tam guzikow.