Wpis z mikrobloga

Roczniki 2009. Który lepszy, trwalszy i bardziej "prestiżowy"? Oba full opcja, tj skóry, ksenony, szyberdach i inne bajery. Napisz dlaczego uważasz, że jeden z nich lepszy. Albo napisz swoją propozycję.

Oba silniki na pośrednim wtrysku i tylko takie wchodzą w grę.

#honda #mercedes #motoryzacja #kiciochpyta

Który

  • Mercedes W204 1.8 komp. 184 hp Avantgarde 49.4% (41)
  • Honda Accord VIII 2.4 VTEC 201 hp execu. 50.6% (42)

Oddanych głosów: 83

  • 67
@Qrystus: ta nawigacja potrafi coś ponad nawigację? Ewentualnie da się tam wstawić np coś z androidem? Używam Google maps, kocham je, bo mają najlepsze informacje o natężeniu ruchu, wypadkach itd (dużo jeżdżę A4 #pdk), także nie wiem czy ta wersja byłaby mi aż tak niezbędna, żeby ograniczać sobie wybór
@papaj_21_37: Nie. To podstawowa wersja zaprojektowana w 2007 roku i klepana do 2013. Co do Androida to są różne mody, można próbować tylko to się wiąże z wymianą ekranu. Musisz sprawdzić na accordklubpolska
@Qrystus: oki, dziękuję, bardziej mi zależy na aktywnym jeśli już niż na tym radio z DVD. I tak bym tego nie używał, muzyki słucham przez bluetooth a nawi tylko z google

Czy w VIII też gniją szyny fotela kierowcy i leje się woda po szybie/ścianie grodziowej? No i sworznie też dobrze profilaktycznie wymienić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I czy 2.4 to jest ten sam silnik po lifcie
@papaj_21_37:
oki, dziękuję, bardziej mi zależy na aktywnym jeśli już niż na tym radio z DVD. I tak bym tego nie używał, muzyki słucham przez bluetooth a nawi tylko z google

Musiałbym sprawdzić czy da się puścić muzykę po BT czy tylko telefon.

Czy w VIII też gniją szyny fotela kierowcy i leje się woda po szybie/ścianie grodziowej? No i sworznie też dobrze profilaktycznie wymienić? ( ͡° ͜ʖ ͡