#oneplus #oneplus7pro #smartfon #googlepay #millenium Siema od jakiegoś czasu jestem posiadaczem oneplus 7pro. Niestety mam problem z płatnościami... Chciałem skonfigurować Google pay ale z tego co słyszałem na Millennium niestety nie działa. Więc skonfigurowałem płatność poprzez aplikacje millenium(gdzieś to znalazłem że tak ma działać na millenium).
Niestety czasami działa czasami nie i nie wiem od czego to zależy...
@Mimo89: nie pojawia się wcale wizerunek karty. Ale może dlatego, że to przez aplikację leci a nie google pay. Na terminalu mam często nie rozpoznano karty
#millenium
Siema od jakiegoś czasu jestem posiadaczem oneplus 7pro.
Niestety mam problem z płatnościami... Chciałem skonfigurować Google pay ale z tego co słyszałem na Millennium niestety nie działa. Więc skonfigurowałem płatność poprzez aplikacje millenium(gdzieś to znalazłem że tak ma działać na millenium).
Niestety czasami działa czasami nie i nie wiem od czego to zależy...
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
źródło: comment_lsBwvwIcPowk2CpBa1Fun0eLONBrFcY2.jpg
Pobierz