Wpis z mikrobloga

#perfumy #rozbiorka

Jeśli ktoś kocha Enigmę i chce maksymalny KONIAK faktor, głębszy i pełniejszy niż w Cologne to może być dla niego boner alert.

Roja Enigma Parfum 26,0 zł/ml

Podchodząca pod cztery dychy za mililitr cena "sugerowana" jest zbyt potężna, ale dzięki uprzejmości Notino oraz tego, że podróbki (xd) mają taniej oraz jest kod 15% to mamy rekordową cenę 29.xx zl/ml.

Jako, że zostawiam sobie flakon, który jednak w takiej luksusowej pozycji jest nie bez znaczenia, oraz aby was trochę zachęcić, pogonię w dekantach jeszcze 10% taniej niż wychodzi z prostej proporcji, bo po 26 zł.

Mogę odlać od 5 ml (mniej to już zbyt ryzykowne). Zostawiam sobie 10 ml, więc do rozlania jest 40.

Działam bezzwłocznie. Pozdro!
boa_dupczyciel - #perfumy #rozbiorka

Jeśli ktoś kocha Enigmę i chce maksymalny KON...

źródło: comment_SwMqYHYhd7bvCAP3BO5fvTpRJwe1EWoc.jpg

Pobierz
  • 30
@vizori: Mam i mam porównanie do wersji EDP.
Imo i nie tylko imo najlepsza niestety jest wycofywana EDP.

Ale jeśli chodzi o parametry to extrait to potężny killer, niestety też zbyt "agresywny" zapach, wiecej jakby takiej korzennej nuty. Mniej noszalny, trochę męczący imo.
@boa_dupczyciel: Zostaje Ci juz tylko Dhiagilev do rozebrania ;)
To po Enigmie 2gi największy sztos.
Tylko w ekstrakcie, innego nie ma.

@SnoobDuog:

Już zgłosiłem to do @boa_dupczyciel , że jak wpadnie na ten pomysł to ja zapisuję się na 1/4 flakonu (chodzą tylko w 100ml). Jeszcze 2-3 takich chętnych i może działać. Nie chce podpowiadać i podpuszczać, ale na święta flakon mógłby postawić sobie jako prezent pod choinką :)