Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
Jakiś rok temu poznałem pewna dziewczynę na tinderze, spoko się pisało, zaproponowała spotkanie no i się zgodziłem. Przyszedłem w umówione miejsce i czekam, czekam, patrzę idzie jakaś kula, okazało się, że dziewczyna miała z 160 cm i z 100 kg, no ogólnie oszukała na zdjęciach i była obleśna. Przyszła z psem i przywitałem się tylko z psem, w sensie od razu zacząłem go głaskać, żeby się z nią nawet nie przytulić. Oburzona mówi mi, żebym zostawił psa i z nią się przywitał, popatrzyłem na nią i powiedziałem "siema". Myślę jak tu szybko #!$%@?. Usiadłem na ławce odpaliłem szluga i coś tam gadam. Minęła może minuta i ona zaczęła temat "Ej wiesz co anon jest wieczór i w ogóle nie zgodziłabym się na spotkanie z kimś obcym, ale ty jesteś jakiś inny, sama nie wiem. Bo ogólnie nie wychodzę późnymi wieczorami, bo boje się że ktoś mnie zgwałci"
Myślę sobie ohh yeaa to jest idealna chwilą, żeby dać ripostę i #!$%@?.

-,boisz sie, że ktoś może Cię próbować zgwałcić?
-Tak, bo nigdy nic nie wiadomo...
- Ale gwałciciele to też ludzie, mają plany, marzenia, a przede wszystkim #!$%@? oczy...
XD

Chciała mi #!$%@?ć chyba z liścia, ale że ona karzeł 160 cm wzrostu, a ja 201 cm wzrostu to wiecie..xD

#heheszki #takbylo #randkujzwykopem #tinder #wygryw
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pijekubusplay: ja już mam dziewczynę, wymogiem u mnie zawsze był wzrost, bo nie chce karłów i denerwowało mnie to jak dziewczyna kłamała że jest wysoka a tak na prawdę nie była. Zazwyczaj szukałem laski wysokiej tj. Od 185cm no, ale co zrobisz jak lochy kłamią