Wpis z mikrobloga

@Hiobe: Tak. Chodzi o to, że jakby coś ci się stało, to odpowiada za to szkoła. A tak to odnotują, żeś se wyszła i w razie czego powiedzą, że ciebie w szkole nie było. Dopóki nie robią obory i nie straszą jakimś śmiesznymi konsekwencjami w stylu obniżonego zachowania, to należy mieć na to #!$%@?.
@Hiobe: U mnie wprowadzili też właśnie
Ale to głównie za sprawą tego że w budynku jest kuratorium, zmienili się razem z władzą ludzie i tym młodzież paląca szlugi pod pewną urokliwą wierzbą bardzo przeszkadza.

Niby za wyjście ma być nagana, za ponowne usunięcie ze szkoły. Raz że pewnie im się za miesiąc znudzi to dwa że chyba co niektórzy obeszli to w jakiś sposób i mogą wychodzić.

Ogólnie jeżeli masz 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hiobe: pamiętam jak u nas wszyscy biegali do cukierni na długiej przerwie po bułki i na nas polowali XD
albo jak w maturalnej mieliśmy lekcje od 7 do 15 i chciałam sobie w szkolnym bufecie kupić kawe, a wtedy była jakaś afera czy tam ustawa o zdrowym żarciu i pani powiedziała że tylko z dowodem mi sprzeda XD

U nas raz baba od his/wos cięta jest akurat szła koło palarni za sklepem i wygoniła z 13 osób xD

Nasz wychowawca ma w sumie #!$%@? xD
Tylko wice dyra się #!$%@?

Nawet na okienkach nie możemy wychodzić XDDDDDDD

@Hiobe: Wyjaśniam. Uczniowie ulegają wypadkom przebywając poza szkołą na przerwach.

Rodzice mają pretensje do szkół, że nie zapewniają należytej opieki ich dzieciom.
@Hiobe dopóki uczniowie sie nie przestraszą to można wychodzić, wszystkich przecież nie powieszą xd u nas kilka razy próbowali a i tak wszyscy na wyjebce obok nauczycieli wychodzili bo przeciez nikt sie szarpał nie będzie to nie podstawówka więc odpuścili