Wpis z mikrobloga

Witam jesli rzuciłeś/aś papierosy chociaż na jakiś czas tez weź udział w ankiecie z góry dzięki :) #ankieta #nalogi #papierosy

Co pomogło ci rzucić nałóg papierosowy

  • Tabletki typu (Desmoxan) 26.5% (77)
  • Sport jako motywacja 14.4% (42)
  • Vape (Papieros elektryczny) 36.4% (106)
  • Gumy z nikotyna 1.0% (3)
  • Spray z nikotyna 3.1% (9)
  • Plastry nikotynowe 1.0% (3)
  • Hipnoza 17.5% (51)

Oddanych głosów: 291

  • 37
@InsuowanaInsynuacja: wypowiem się o działaniu desmoxanu:
Bierzesz to, myślisz, że to coś pomoże, a tylko brzuch zaczyna boleć. I tak boli i boli. Więc rzucasz wszystko w cholerę i na desmoxan bardziej z większym obrzydzeniem niż na papierosy.
@InsuowanaInsynuacja: ale z desmoxanem to jest tak, że palisz i bierzesz te tabletki. Chyba do 5-tego dnia można palić? I pewnie to tworzy ten historyczny ból wnętrzności, który powoduje, że nie masz ochoty już na nic. O niczym innym się nie wypowiem.
@agaciksa: ja aktualnie rzucam z Tabexem. Dzisiaj mija 13 dzień jak nie palę, tak jak piszesz na początku, chyba do 3 dnia popalałem biorąc tabletki, później zgodnie z zaleceniem przestałem palić kompletnie i przyjmuję same tabsy. Ogólnie efekt jest taki, że nie czuję głodu nikotynowego i nie odczuwam też jakiś dodatkowych skutków ubocznych, więc póki co na mnie to działa. Zobaczymy jak będzie po całej 'kuracji' ¯\_(ツ)_/¯
@Keeis: no to mi się odechciało i brać te tabletki i palić w tym 5 dniu. I tak zostało. Każda kapsułka desmoxanu była jakbym połykała czosnek granulowany albo inną vegetę w kapsułce i nieziemsko paliło żołądek.
@InsuowanaInsynuacja: ja się przerzuciłam na e-papieorsa i to był błąd. Bo co z tego, że rzuciłam zwykłe papierosy jak się uzależniłam od kolejnego tałatajstwa? Z deszczu pod rynnę.
Po prostu pewnego dnia wkurzona swoją głupotą i tym, że moim życiem rządzi nałóg - odstawiłam nikotynę. To była najlepsza decyzja.
Próbowałam takich małych kuleczek, chyba Nicorette się to nazywało. Smakowało jak pet i nic więcej nie robiło.