Wpis z mikrobloga

Dostałem taką zabawkę jak Tracer T-band Libra S5. Chciałem zobaczyć co to jest ale nie potrafię tego uruchomić nawet. Trzeba to naładować przed użyciem ale pastylka po wetknięciu do ładowarki sieciowej czy też portu usb w komputerze nie reaguje. Testowałem na dwóch ładowarkach. Oczywiście zostawiłem na jakiś czas w ładowarce i nic. Tak samo nie wiem którą stroną wtykać w ładowarkę, więc na obu trzymałem. Przycisk dotykowy nie reaguje nic. Ktoś ma pomysł jak to uruchomić?
#smartband #smartwatch #pytaniedoeksperta
  • 23
Cześć
Mam identyczny problem z naładowaniem S5, jak opisałeś. Opisz jak naładowałeś, ponieważ zmieniałem już ładowarki, wciskałem do ładowarki na obydwie strony, trzymałem po godzinie w gniazdku i nadal nie mogę naładować i odpalić tą zabawkę. Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
@matttr: @Grzegorzd: Ja kombinowałem, kilka dni ładowałem to różnymi ładowarkami i w portach usb w komputerze po kilka godzin, na początku nie wiedziałem którą stroną trzeba ładować to wciskałem raz tak, raz tak. Po kilku dniach urządzenie się po prostu obudziło i działa do dziś.
@Paweltoja: Nie pamietam a nie mam opaski teraz przy sobie. Zdaje mi sie ze stykami musi byc do srodka w usb czyli nie do scianki portu a do tego plasticzka w srodku. Jak na poczatku opaska nie reagowala to tez nie wiedzialem jak powinno byc wiec trzymalem pod ladowarkiami i portami usb roznymi stronami
@Paweltoja: I tym i tym. Opaska wstała przy ładowaniu przez ładowarkę sieciową. Ale mówię, testowałem i ładowarki i lapka i pcta i dopiero po paru dniach nagle się obudziła i działa do dziś. Teraz ładuję tylko ładowarką sieciową.
@Paweltoja: No mi parę dni wstać nie chciał. Wkładałem do różnych portów usb, do ładowarek, nawet nie wiedziałem którą stroną. I po paru dniach przy wciśnięciu do ładowarki to zatrybił i do dziś działa.