Wpis z mikrobloga

  • 0
@Wandsbeker z reakcją ok, rozumiem niepewność.

Ale nie rozumiem gdzie jest zagrożenie utraty drugiego? Nie wolno Ci uprawiać seksu czy boisz się, że Ci je urwie albo odgryzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1: sporo czynnikow, pewna blokada psychiczna, boje sie reakcji dziewczyny, boje sie o jadro, poprzednie stracilem po tym jak intensywnie seksilem sie w dziewczyna niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie wspominam, ze sie zaniedbalem, nie chce mi sie za bardzo ladnie ubierac, dbac o siebie, nie widze sensu w chodzeniu na silownie. Po operacji utylem 20 kilo, 12 juz zeszlo wiec jakos wracam na dobre tory
  • Odpowiedz
@Ytarka: rok temu poznalem dziewczyne, szybko przeszlismy do czynow lubieznych, pare tygodni pozniej dostaje zapalenie najadrza, antybiotyki nie pomagaja, szpital, operacja, usniete jajko (,)

Nie bylo to moje pierwsze zapalenie, ktores z kolei, no ale strach jest. Moj ostatni s--s skonczyl sie potezna trauma.
  • Odpowiedz
@Ytarka: ciag przyczynowo-skutkowy by sie zgadzal, no ale byl wczesniej s--s i nie mialem zandych klopotow, a wczesniej mialem zapalenia jadra bez seksu. Lekarze robili badania i nie mogli znalezc nic w moczu podejrzanego, tak samo krew. Ich zdaniem to byla wada rozwojowa i mocz przeciekal do najadrza.

Po prostu wole nie ryzykowac
  • Odpowiedz
  • 1
@Blaskun Ok, do zrobienia. Ale to przydałby się jeszcze ktoś dla koleżanek. Jeśli i one coś dostaną, lepiej będą mnie asekurować ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Wandsbeker jeśli dobrze Cię rozumiem, nie ma podstaw by sądzić, że s--s Ci grozi utratą drugiego. Wiesz co, ja bym chyba zaryzykowala - skoro i tak nie będziesz się bzykał, to co za różnica czy masz jedno czy już w ogóle ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz