Wpis z mikrobloga

  • 492
@prohackuser nir zeby co, ale nie mam z tym problemu, z polskim mundurem. Dla skrjanych prawaków wszystko musi być zero jedynkowe - albo tylko polskie mundury, albo tęczowe, cokolwirk miałoby to znaczyć xD wyobraź sobie że niektórzy życzą sobie Polski dla każdego - dla biało-czerwonego i tęczowego, a nawet dla biało-czerwono-tęczowego. Nic mnie nie piecze, w przeciwieństwie do Ciebie.
  • Odpowiedz
@nicari: dla skrajnych lewaków, również wszystko jest 01, od rana widzę komentarze: Macierewicz to, Kaczyński tamto, a zobaczyli tylko wartę honorową pod Grobem Nieznanego Żołnierza xD
jeśli nie widzisz grupki tych ultra lewicowych kretynów, to cóż ;)
spora część ludzi z tymi awatarami, na widok jakiegokolwiek munduru, zaczyna gadać o prawakach i nacjonalistach xD
  • Odpowiedz
@BajerOp: możesz być gejem i nawet narodowcem, ale propagowanie lgbt to wroga ideologia do tradycyjnych wartości, to wręcz próba odwrócenia wartości o 180 stopni
nie mam nic przeciwko gejom, jestem przeciwny ruchowi lgbt

Większość ludzi, którzy głoszą te pierdoły pod tęczowymi flagami, nie rozumie o co się toczy gra. Pożyteczni idioci na usługach prawdziwie niebezpiecznych ludzi.
  • Odpowiedz
@prohackuser: Ale ty wiesz, że większość tradycji, które kultywujesz dzisiaj kiedyś była kiedyś była tak samo nowa i wrogo nastawiona do jeszcze starszych tradycji?

I powiedz mi mój drogi o co toczy się gra, bo może faktycznie coś pominąłem, więc chętnie się dowiem.
  • Odpowiedz
To polscy żołnierze dziś przemaszerują ulicami, a nie lgbt.


@prohackuser: To są jakieś wojska LGBT? xD Czy bycie w Wojsku Polskim wyklucza homoseksualizm? Skąd w ogóle urojenia że LGBT czy ogólnie lewica ma cokolwiek do Wojska Polskiego. To raczej najbardziej na nasze wojsko plują prawacy nazywając ich najemnikami na smyczy USA i HURR DURR ŻYDÓW xD

propagowanie lgbt to wroga ideologia do tradycyjnych wartości,

Narzucone mieczem wartości Katolickie nie są w
  • Odpowiedz