Wpis z mikrobloga

  • 105
K---a jak błazny z sieciowek w-------ą. Jestem w trakcie robienia przysiadów 115kg założone a typ obok podchodzi i się pyta czy może wziąć 5kg które sobie odłożyłem xD no k---a nie dość że w trakcie serii to jeszcze miałem słuchawki xD zignorowałem go i robiłem swoje a potem patrzę że i tak wziął xD z------m go ze co on o--------a obok (dosłownie dwa metry ode mnie) jest stojak z ciężarami a tam z 10x5kg xD
#mikrokoksy #cityfit mocno
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XpedobearX: Tu bardziej chodziło mi o frustracje Mirka. Skoro ma problem z tym, że ktoś pyta się go o talerze - które w sieciówkach często leżą obok maszyn, to niech sobie zbuduje siłkę w domu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@seraph88:
człowieku xD ale czego ty nie rozumiesz? zmieniam ciężary dosyć często na sztandze i leżą sobie obok bo zaraz je założę. Typ nie był pierwszy raz na siłce bo widuje go regularnie i wie gdzie są ciężary. Dwa metry obok jest jeden stojak wypełniony ciężarami w tym 5kg, 5m od niego kolejny stojak.
Powiedz mi jakim trzeba być ułomkiem żeby pytać człowieka w trakcie wykonywania ćwiczenia gdzie robi się
  • Odpowiedz
@Luffik u Ciebie to chociaż pytaja. Kiedyś robie serie laczone (i to nie na stanowisko po drugiej stronie silki tylko obok) w-------a mi sie koles i w c--j zdziwiony, że stoje nad nim (moja ostatnia seria). Albo inny zdziwko ze robie zaraz po nim i nie pytam czy moge (bo mnie pytal...).
  • Odpowiedz