Wpis z mikrobloga

  • 105
#!$%@? jak błazny z sieciowek #!$%@?ą. Jestem w trakcie robienia przysiadów 115kg założone a typ obok podchodzi i się pyta czy może wziąć 5kg które sobie odłożyłem xD no #!$%@? nie dość że w trakcie serii to jeszcze miałem słuchawki xD zignorowałem go i robiłem swoje a potem patrzę że i tak wziął xD #!$%@? go ze co on #!$%@? obok (dosłownie dwa metry ode mnie) jest stojak z ciężarami a tam z 10x5kg xD
#mikrokoksy #cityfit mocno
  • 39
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@vizori chyba mam za małe ego i staż żeby zmieniać xD W Poznaniu nie ma też innej 24/7

Edit@: w sumie jak tak patrzę to w godzinach porannych 6-8 mało kto robi przysiady xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@KoldiuszCaesar: Co Ty, 115kg to spoko ciężar jak na cityfit. Mało kto tam tyle targa, aż mam wrażenie że kierowniczka #!$%@? takich ludzi z klubu żeby nie psuli fitnesiarsko-miejskiej atmosfery xd
  • Odpowiedz
@Luffik ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@vizori w zasadzie masz trochę racji, ale uważam że do sieciówek chodzi sporo instagramowych habanów, natomiast faktem jest że ludzi którzy chodzą już jakiś czas na siłkę, regularnie i sumiennie wykonują trening jest mało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Luffik: Taa, ale pomimo pajacerki i muzyki obniżającej teścia to cityfit ma swoje plusy - jest czysto, tanio a sprzęt jest zadbany i jest go całkiem sporo. A w Poznaniu raczej masz McFIT - też jest całodobowy, ma lepszą muzykę i klimat (gorzej tam ze sprzątaniem więc potrafi #!$%@?ć potem) ale gorszy sprzęt
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@vizori nie no na sprzęt i czystość złego słowa nie mogę powiedzieć. Ostatnio zakupili nawet łańcuchy eleganckie na sztangę.
  • Odpowiedz