Wpis z mikrobloga

Bez urody młoda dziewczyna jest nieszczęśliwa, traci wszelkie szanse bycia kochaną. Co prawda nikt z niej nie kpi ani nie traktuje jej okrutnie, lecz jest jakby przezroczysta, jej ruchów nie śledzi żadne spojrzenie. Każdy czuje się zakłopotany w jej obecności i woli ją ignorować. Natomiast skończona piękność, piękność, która wykracza poza naturalną i powabną świeżość nastolatek, wywołuje efekt nadnaturalny i wydaje się niezmiennie zwiastować tragiczny los. Taka jest dla młodych dziewcząt jedna z zasadniczych niedogodności ich wielkiej urody: tylko oświadczeni podrywacze, cyniczni i bez skrupułów, czują się gotowi podjąć wyzwanie; toteż przeważnie to istoty najbardziej nikczemne otrzymują skarb ich dziewictwa, co stanowi dla owych dziewcząt pierwszy etap nieuchronnego upadku. #rozowepaski #tinder #seks
  • 69
@ripleyx: Aha, czyli są chady które się z niej naśmiewają i jest reszta czyli "desperaty które niczym nie wynagrodzą jej krzywdy że chady jej nie chcą, nawet choćby lizali jej cipę i wyznawali miłość". Coś w ten deseń. Dzięki.
@Eugeniusz_Zua: Ja wiele razy się spotkałam z naśmiewaniem i zawsze faceci reagowali „nie, to niemożliwe, przecież faceci się tak nie zachowują” bo po prostu łatwiej nie dostrzegać tego i wmawiać sobie, że my faceci wcale nie traktujemy brzydkich kobiet gorzej, a co do twoich koleżanek to skoro ich wygląd nie budził negatywnych odczuć i reakcji to znaczy, że nie były naprawdę brzydkie
W ogóle myślę że taki "depserat" (czyli ten co nie jest chadem) powinien jej speremić, pajacować, płacić za możliwość rozmowy z nią stawiając kolację, i na koniec przeprosić że istnieje i wyrazić współczucie że musi się zadawać z takim gównem jak on bo prawdziwy mężczyzna jej nie chciał.
I opłacić jej masażystę żeby laska miała też jakąś fizyczną przyjemność, szkoda ją krzywdzić żeby on ją miał dotykać.

że my faceci wcale nie
skoro ich wygląd nie budził negatywnych odczuć i reakcji to znaczy, że nie były naprawdę brzydkie


@ripleyx: budził negatywne uczucia wśród chadów do których na początku zarywały ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeden kiedys miał z takiej grubaski, że chyba ją #!$%@?ło z zarywaniem do niego iks de (oczywiście nie powiedział jej tego prosto w twarz). Tak więc tak faceci (czytaj ci przystojni) no to mają bekę gdy
@Eugeniusz_Zua: Patrz, moje foty widziałeś. Do mnie kiedyś napisała pewna gruba 40-latka że nie może sobie nikogo znaleźć....Ja jej odpisałem że to dlatego że jest gruba i po 40-sctce (ponad 10 lat starsza ode mnie), a moje foty i jej dzieliła przepaść. I tak się #!$%@?ła niemożebnie, jak śmiałem takie coś powiedzieć. Podobne sytuacje miałem wielokrotnie.
One wszystkie mówiły że nie jestem modelem żeby je oceniać (same grubaski a ja wysportowany).
@Solstafir: Desperaci nie chcą jej nic wynagrodzić, oni zdają sobie sprawę jak ona wygląda i chcą ją tylko wyruchać bo żadna ładna ich nie chce a ciśnienie jest na tyle duże, a wygląd faceta nie ma nic do rzeczy, zauważyłam właśnie zupełnie przeciwną tendencję, faceci, którzy mnie wyśmiewali wyglądali zawsze nawet gorzej ode mnie, a co do traktowania gorzej to skoro sam widzisz, że brzydkie kobiety są na co dzień traktowane
@smierdziuszka:

Bez urody młoda dziewczyna jest nieszczęśliwa, traci wszelkie szanse bycia kochaną.

To jest bzdura. Bycie szczęśliwym lub nie to nie jest tylko wygląd. MOŻE mieć to wpływ na szczęście, ale nie musi. Są ładni ludzie z depresją, popełniają nawet samobójstwa a są ludzie mniej urodziwi którzy są szczęsliwi.
Szanse na bycie kochaną to też smieszne, nie tylko ludzie urodziwi są kochani, ludzie urodziwi są popularniejsi, ale popularność =/= bycie kochaną.
Ale ok, widzę odpisałam na wpis osoby której ostatnie komentarze to
Jak mówi że #!$%@?ła się to wciskam twarz w jej dupę i inhaluję się smrodem bąka
Jak nie znam smrodu bąków różowej to związek jest niepełny. Kiedyś miałem różową co w ogóle nie #!$%@?ły bąki to czułem się zaniepokojony tym faktem
Mnie to podnieca, podniecają mnie bąki u kobiet, siusianie, smrodek. Nieświeża cipka, dupa, to podniecające. Brzydolek najlepszy użytkownik wykopu obserwuję
Desperaci nie chcą jej nic wynagrodzić,


@ripleyx: a rozumiem że powinni bo to co jej chcą dać jest gówno warte z porównaniem do krzywdy jaka im się dzieje że chady się z nich naśmiewają. #!$%@? że chady naśmiewają się też z beta facetów, no ale co tam.

oni zdają sobie sprawę jak ona wygląda i chcą ją tylko wyruchać


@ripleyx: Mam jej współczuć? Ja jej zazdroszczę. Bardzo bym chciał żeby
@Eugeniusz_Zua: O panie, skoro one miały na tyle odwagi i pewności siebie i własnej atrakcyjności, żeby zagadać go jakiegokolwiek faceta i próbować go wyrwać to znaczy, że wcale brzydkie nie były bo prawdziwie brzydka kobieta wiedziałaby z góry, jaki będzie tego efekt i nie zagadałaby do nikogo, poza tym chyba inaczej definiujemy brzydką kobietę, ulana nie równa się brzydka
@Latajacafretka: Co złego w fetyszach? A jak kobiety jedzą gówno i piją szczyny i 20 latki ogłaszają się na portalach BDSM i proponują służbę toaletową to są wspaniałe? Dodam też, że odpisałaś na słowa jednego z najbardziej znanych francuskich pisarzy. Czytaj więcej.
@smierdziuszka: Głupoty opowiadasz. Nie masz chyba 11 lat, żebyś nie potrafiła odmówić facetowi. Następna kwestia każdy inaczej podchodzi do relacji czy seksu. Jeżeli chcesz uprawiać seks nie znając osoby w najmniejszym stopniu, a facetowi to odpowiada to nie oszukujmy się raczej nie będziesz pierwsza i ostatnia, a tym bardziej on na pewno nie szuka żony.

Dodatkowo ten wpis jedynie świadczy że masz coś nie ten tego z główką i raczej chcesz
@Solstafir: Przestań robić z seksu wyznacznik życiowego szczęścia, seks z kimś kto i tak się tobą brzydzi nie sprawia, że to, że ktoś jest traktowany jak gówno na co dzień bo jak już mówiłam, wygląd nie jest tylko kwestią podobania się tylko od niego zależy to jak ludzie taką kobietę traktują, czy traktują ją z szacunkiem, czy nie przypisują jej negatywnych cech i czy nie dają jej odczuć, że w ogóle
Przestań robić z seksu wyznacznik życiowego szczęścia, seks z kimś kto i tak się tobą brzydzi nie sprawia


@ripleyx: Nie ma możliwości uprawiać seksu z kimś kto się tobą brzydzi. To się nie zdarza. Zdarza się tylko facetom betabanomatom, kiedy laska się nim brzydzi, ale korzystnie jest udawać miłość i go jakoś zatrzymywać. Szczególnie dotyczy bogatych mężczyzn.

że to, że ktoś jest traktowany jak gówno na co dzień bo jak już