Wpis z mikrobloga

Bez urody młoda dziewczyna jest nieszczęśliwa, traci wszelkie szanse bycia kochaną. Co prawda nikt z niej nie kpi ani nie traktuje jej okrutnie, lecz jest jakby przezroczysta, jej ruchów nie śledzi żadne spojrzenie. Każdy czuje się zakłopotany w jej obecności i woli ją ignorować. Natomiast skończona piękność, piękność, która wykracza poza naturalną i powabną świeżość nastolatek, wywołuje efekt nadnaturalny i wydaje się niezmiennie zwiastować tragiczny los. Taka jest dla młodych dziewcząt jedna z zasadniczych niedogodności ich wielkiej urody: tylko oświadczeni podrywacze, cyniczni i bez skrupułów, czują się gotowi podjąć wyzwanie; toteż przeważnie to istoty najbardziej nikczemne otrzymują skarb ich dziewictwa, co stanowi dla owych dziewcząt pierwszy etap nieuchronnego upadku. #rozowepaski #tinder #seks
  • 69
@n00_: O co ty mnie teraz pytasz? Mnie nikt nigdy nie odrzucił bo nigdy nikogo nie podrywałam, a bycie grubą to nie jest bycie brzydką, to też już pisałam wcześniej


@ripleyx: Czyli jesteś brzydka i masz żal że nikt cię nie podrywał ? To po co bierzesz tabletki antykoncepcyjne ?
@n00_: Ty chyba nie czytałeś moich wypowiedzi, bo już mówiłam, że nikt nie domaga się podrywania tylko nikt nie chce być traktowany gorzej przez wygląd, co do tabletek to zdajesz sobie sprawę z tego, że one są też stosowane przy leczeniu pcos czy przy bardzo bolesnych miesiączkach a niektóre tabletki są równocześnie lekami na średnie stopnie trądziku?
@n00_: Ty chyba nie czytałeś moich wypowiedzi, bo już mówiłam, że nikt nie domaga się podrywania tylko nikt nie chce być traktowany gorzej przez wygląd, co do tabletek to zdajesz sobie sprawę z tego, że one są też stosowane przy leczeniu pcos czy przy bardzo bolesnych miesiączkach a niektóre tabletki są równocześnie lekami na średnie stopnie trądziku?


@ripleyx: Niestety wypowiadasz się strasznie chaotycznie, często filozofujesz i nie jesteś w stanie
@n00_: Opisuję ci najbardziej prosto jak tylko się da, czego nie rozumiesz? Co do makijażu to nie jest to możliwe, jeśli chodzi ci o przemiany w stylu goar avetisyan to te kobiety wcześniej nie były 2/10 tylko były całkowicie przeciętne lub ładne już przed makijażem, jeśli tak dla ciebie wyglada 2/10 to to pokazuje jakie faceci mają standardy, a co do tabletek to piszesz o całkowicie innym problemie, bo to, że
@n00_: Opisuję ci najbardziej prosto jak tylko się da, czego nie rozumiesz? Co do makijażu to nie jest to możliwe, jeśli chodzi ci o przemiany w stylu goar avetisyan to te kobiety wcześniej nie były 2/10 tylko były całkowicie przeciętne lub ładne już przed makijażem, jeśli tak dla ciebie wyglada 2/10 to to pokazuje jakie faceci mają standardy, a co do tabletek to piszesz o całkowicie innym problemie, bo to, że
n00 - > @n00: Opisuję ci najbardziej prosto jak tylko się da, czego nie rozumiesz? Co...
@n00_: Ale ona przecież nie jest brzydka przed makijażem, główną różnicę robi tu zmiana owalu twarzy, chciałabym wyglądać jak ona i nie sugeruj mi, że o siebie nie dbam bo moje życie jest oparte na ratowaniu mojego wyglądu a skoro kończą ci się argumenty to lepiej nie odpowiadać zamiast próbować zgadywać jak jest u mnie w życiu prywatnym