Wpis z mikrobloga

Tag #przegryw pobudka.
Jedna z fajniejszych recenzentek z mocnym feedbackiem na yt, wymienia top10 zapachów które rozwala Ją i jej kobiece otoczenie gdy czuje te zapachy na facecie.
Dla tagu przegryw może być za drogo, ale na stałych bywalców #perfumy ceny tych zapachów już nie robią wrażenia.
Macie trochę majtkościągaczy ( ͡º ͜ʖ͡º) widzianych okiem kobiety pasjonatki perfum.

Żeby nie było, osobiście toczę bekę z istnienia tzw. majtkościągaczy, ale killer fragrances okiem kobiety to zawsze więcej niż polecenia mirków ;)
SnoobDuog - Tag #przegryw pobudka.
Jedna z fajniejszych recenzentek z mocnym feedbac...
  • 22
  • Odpowiedz
@esdain: Demi od dawna jest wielką fanką PdM. Co w tym złego ?
Ja mam sporo 2x droższych zapachów od PdM, a PdM uważam za top3 w mojej kolekcji, bo to świetna marka która wie jak zrobić niszę która spodoba się każdemu.
  • Odpowiedz
@esdain: @CichySzelestOka: Żeby nie było, nie bronie jej, nie jestem żadnym fanem czy coś i moja lista pewnie wyglądała by inaczej, choćby z Elysium.
Nie mniej jednak jak chcesz wyjść dalej po za S czy D i sięgnąć do niszy to chyba najbezpieczniej i najbardziej pewnie jest w PdM. Layton, Percival, Carlisle czy Herod to poprostu sztosy, dla większości nieświadomej into perfumy populacji.
  • Odpowiedz
@Seee: W świecie frag headów i dla większości ogarów na tym tagu nie ma czegoś takiego jak męskie perfumy, bo zapach nie ma płci.
W jej zestawieniu też chyba większość o ile nie wszystkie to unisexy.
No i najważniejsze że to jej opinia o zapachach które uginają jej nogi jak czuje je na facecie, więc w swoim guście jest ekspertką.
  • Odpowiedz
@SnoobDuog: W poważnym świecie perfumiarstwa również, znana jest powszechnie opinia o tej influencerce.

Podział na zapachy męskie i damskie jest czysto marketingowym zabiegiem, ale w tej chwili jest już on tak oczywisty i kulturowo utrwalony, że stał się dla wszystkich naturalny, więc nie wiem po co te wymądrzanie się, skoro i tak wiesz o co w tym "perfumiarskim kolokwializmie" chodzi. Perfumy dedykowane oddzielnie kobietom i mężczyznom są i będą oraz stanowią
  • Odpowiedz
@SnoobDuog: Toć miras nie próbuję na siłę Cię przekonać. Ciebie akurat edukować nie trzeba. Innych do Twojego lub mojego zdania też przekonywać nie należy, ale niech poczytają ludki komentarze i sami wyrobią zdanie. W świecie perfum każdy przecież jest swoim własnym ekspertem własnego nosa.
  • Odpowiedz