Wpis z mikrobloga

@PostironicznyPowerUser: co do czego? xd nie przypominam sobie, żebym poznała go osobiście aby tak dokładnie wiedział jak żyję, z kim sypiam i czy ktoś mnie molestował w dzieciństwie. Bo mam nadzieję że nie mówisz o jego śmiesznych "argumentach" będących parafrazami pustych sloganów "cierpienie uszlachetnia" "życie to dar"?
  • Odpowiedz
@MPXD: Co do tego oburzenia, że nie odpisywaliśmy rano, to jak nas zawołał, to chciałem mu coś napisać (na szczęście krótkiego), ale okazało się, że ma mnie na czarno :D co za typ...
  • Odpowiedz
Antynatalizm nie równa się morderstwo


@MPXD: Natalizm równa się morderstwo, bo płodząc kogoś i zmuszając do życia, jednocześnie skazujesz go na pewną śmierć i całą traumę z tym związaną.
  • Odpowiedz
@PostironicznyPowerUser: ile ty masz lat chłopaku? Chyba nie więcej niż 16, skoro twierdzisz, że ludzie i zwierzęta rozmnażają się tylko w dobrych warunkach do życia...
We wcześniejszym komentarzu zapomniałem jeszcze o Europie Wschodniej. W takiej Rosji 40 procent dzieci żyje w ubóstwie, ale ty pewnie nawet tego nie wiesz.
  • Odpowiedz
wolałabyś wygrać na loterii 40 milionów czy nigdy nie grać na loterii? no właśnie


@PostironicznyPowerUser:
Wolałbyś wejść do dziupli w której będziesz gwałcony, bity, jęczący z bólu, a w najlepszym przypadku po prostu zostaną zaspokojone twoje potrzeby, przeczytasz może fajną książkę a po wyjściu i tak nie będziesz pamiętał że tam kiedykolwiek byłeś?

Zresztą rozumiem że sugerujesz żeby robić dzieci żeby dać im szansę żyć? Komu "dajesz szansę"? Komuś kto
  • Odpowiedz
to samo z ludźmi


Inne zwierzęta jeszcze potrafię zrozumieć, ale ludzie potrafią być w tym mistrzami, gdy sytuacja nie jest wskazana. Niestety oczywiście, wolałbym żeby tak nie było, ale nie brakuję i nie brakowało takich sytuacji.
  • Odpowiedz