Wpis z mikrobloga

@El_Duderino: Kolega @wielad to esencja #!$%@?. Spędza tu cały dzień wśród ludzi którymi gardzi, usuwa masowo wpisy. Jest typowym sfrustrowanym wieśniaczkiem i chamem. Całe nieszczęście, że zdążył przelać swoje gówniane geny ćwierćmózga na swojego bachora, który zapewne też będzie kontynuował tę linię #!$%@? w przyszłości. Genetyki się nie oszuka. Toczę z niego ostrą bekę xd
  • Odpowiedz
@El_Duderino: Generalnie jestem za spokojną dyskusją, ale jednak potrafię zrozumieć gniewne reakcje przy niektórych wpisach, tym bardziej jak ktoś się stara coś konkretnego zawrzeć.

- Podawany jest konkretny argument.
- Kek, hahaha, przegryw i tym podobne bzdety.
  • Odpowiedz
Ale gorące są? Są. Sami to wypromowaliście.dodajcie mnie na czarną a nie płaczecie tu w komentarzach jak smutne #!$%@?
  • Odpowiedz
@wielad: Tylko że ty spełniasz kilka punktów ludzi z tagu przegryw. Prawie cała twoja aktywność w ostatnich dniach to właśnie na #antynatalizm i wyzywanie ludzi tam.

Wyzwiska to dla ciebie nobilitacja, co samo w sobie jest patologią, a patologia to #przegryw.

Po drugie to zacznij odpisywać tak, żeby drugi człowiek powiadomienie dostał.
  • Odpowiedz
@wielad: Człowieku, zostałeś wypromowany i dzięki temu każdy może zobaczyć jakim jesteś wieśniakiem i troglodytą. Jeśli o to ci chodziło to gratuluję - cel osiągnięty.

Dyskusja z takimi gośćmi jak ty utwierdza mnie w tym starym przekonaniu: obcowanie z idiotą jest tak frustrujące właśnie z tego powodu, że idiota jest zbyt głupi, żeby dostrzec i zrozumieć swoją głupotę. Żeby zrozumieć że się jest idiotą, trzeba względnie wysokiej inteligencji. Ot, jedna z
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Och nie, obrażam tylko jego bo wchodzi ze swoimi wysmarowanymi świńskim łajnem buciorami i obraża po chamsku ludzi. To budzi mój gniew. Jakby był sfrustrowanym wieśniaczkiem w swoim domowym zaciszu to nic mi do tego.
  • Odpowiedz
@El_Duderino: a się dziwiłem, że nie mam tego wpisu na profilu xD

jak dobrze pamiętam to napisałem mu, że jest piątek południe, a ten od 4 godzin siedzi i odpisuje na każdą #!$%@?ą wiadomość, co jak co ale największym przegrywem to jest on xD
  • Odpowiedz