Wpis z mikrobloga

to interesujące, gdy osoby 'tolerancyjne' używają implikacji orientacji homoseksualnej jako obelgi...


@eloar: to nie obelga tylko punktowanie hipokryzji, która w przeciwieństwie do homoseksualizmu jest obrzydliwa.
  • Odpowiedz
@jamnig: hipokryzja? Czyja? Chyba sugerującego, że ONR to "pedały", bo wiecie "pedalstwo" to takie śmieszne.

@powaznyczlowiek: wrzuciłem komentarz nie wpis, dlatego go nie 'wołałem', a do niego się odniosłem, bo takie skojarzenie wywołało to co zapostował. Czy jest tolerancyjny, to nie wiem, bo nie znam człowieka i w sumie nie patrzyłem wcześniej co postował.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@eloar: przecież można dodać komentarz bez wołania OPa, ale ty wyraźnie wpisałeś jego login na początku - przecież wszyscy to wyżej widzimy XD

Skoro masz problem z homoseksualizmem, a ewidentnie masz skoro traktujesz odwołania do niego jako obelgi, to chociaż bądź konsekwentny xD
  • Odpowiedz
hipokryzja? Czyja?


@eloar: narodowców, którzy by zdobyć poparcie publiczne uciekają się do do ataków na osoby homoseksualne, gdy w rzeczywistości sami oddają się takim praktykom w domowym zaciszu. Czy to nie dziwne, że każdy z nich ma jakiegoś "znajomego geja"?
  • Odpowiedz
@eloar: homoseksualizm wymuszony występujący w środowiskach w których nie ma kobiet (w więzieniach oraz organizacjach nacjonalistycznych) zawsze śmieszy. Była tak scena w w rodzinie soprano pani psycholog pytała tonego czy miał kontakty homoseksualne on ze broń boze. A w więzieniu? To co innego xD
  • Odpowiedz
to interesujące, gdy osoby 'tolerancyjne' używają implikacji orientacji homoseksualnej jako obelgi...


@eloar: to jest obelga, głównie dla narodowców, bo mają hopla na tym punkcie (NOP nawet sobie zrobił logo z "zakazem pedałowania" - oryginalna pisownia), więc ten żarcik jest walką z przeciwnikiem ich własną bronią. Geja nie obrazisz tekstem "ty geju", ale narodowca z pewnością tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
homoseksualizm wymuszony

@dqdq1: a więc to gwałt jest taki śmieszny? hashtag meetoo i wierzmy ofiarom, ale "wymuszone stosunki w więzieniu" to inna sprawa...
@jamnig: najwyraźniej jednak postępowej i "tolerancyjnej" części, bo wiecie "to nie wasza sprawa co robimy w domowym zaciszu", ale wiecie "pedalstwo ONR jest takie śmieszne". "ONR to kryptopedały"...

@ajuto00: używanie cudzej obelgi jako obelgi tylko ją potwierdza, a nie odbija. to nie przedszkole. chyba, że chcesz
  • Odpowiedz