Wpis z mikrobloga

@jmuhha: genialny touchpad, brak miliarda ikonek a mimo to wyszukiwanie czegokolwiek jest szybsze niz na windzie, bateria trzyma w pip dlugo, sa lekkie i male, maja dedykowane bezpieczne apki do najpotrzebniejszych rzeczy wiec nie trzeba sie narazac na jakies gowna typu instalki.pl czy gownoprpgramyztoolbaramizafree.pl.

Ja juz do windy nie wroce nigdy chocby wiazalo sie to z przeplacaniem o kilka k za kompa, bo dla mnie wygoda > wydajność.

A i bol
@ryszarch: oj zgadzam się zgadzam. Ostatnio miałem taką akcje. Na przerwie na lunch odpalam laptopa żeby przygotować dodać parę slajdów na prezentację która mam za godzine.

Odpalam kompa wyskakuje że trzeba aktualizować, no to mówię sobie ok zresetuje teraz mam pięć minut. Robię kawkę zasiadam, aktualizacja skonczona, odpalam system i nie ma internetu.

Cała karta sieciowa przestała działać. No #!$%@?. #!$%@? się z tym przez jakiś czas i się "samo" naprawiło
@jmuhha: Kupiłem maca dla sprawdzenia (premka w robocie wpadła to powiedziałem - czemu nie) i średnio jestem zadowolony. Na plus to na pewno synchronizacja z iPhonem i wygoda obsługi. A im dalej w las tym gorzej. Ogólnie, jak już ktoś napisał, system traktuje cię na każdym możliwym kroku jak debila. Więcej używam terminala niż tych wszystkich finderów bo nie jest to dla mnie za grosz intuicyjne. Pojemność dyskowa to tez jest
System jest tworzony pod użytkownika. Posiada wiele ciekawych udogodnień, dzięki którym można wykonywać wiele akcji na raz nie gubiąc się na ekranie oraz pomiędzy aplikacjami.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: Nie mam pojęcia. To systemy UNIXowe, więc teoretycznie Thinkpad z jakąś dystrybucją linuksa powinien być taki sam.

Siostra mówi, że jest to "sprzęt dla grafików", ale nie potwierdzę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: bo to sprzęt dla debili i nawet małpa jest w stanie go obsłużyć xD tak samo jak iPhone, każda różowa go posiada bo wpisanie nowego kontaktu w androidzie ją przerasta xD