Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór, pragnę tylko poinformować, że za naszą zachodnią granicą Douglas ma -20%, więc dla wszystkich Mirków mieszkających w Niemczech to świetna okazja, żeby kupić coś ze stajni Chanel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przykładowo Allure Homme Sport w butli 150ml wychodzi Po 2,5zl/ml, więc ciężko to pobić, pozdro
( ͡° ͜ʖ ͡°)-
#perfumy
  • 11
@Carbon_Shard: Nie wiem w jakiej cenie był Mademoiselle, ale Homme Sport oraz Edition Blanche są o wiele tańsze. Nie trzeba wbijać żadnego kodu, sam jest naliczamy. Dziwne tylko, że przy Chanel nie ma informacji -20% a przy innych markach jest, no ale cena się zgadza jakby rabat był naliczony
@mekekeke: Nie nalicza mi rabatu na AHSE (jest 120€), AHS, AHSEB (jest 107,20€). Na liście promocji nie widać żadnego Chanel. Regulamin mówi, że wyprzedaż trwa do wyczerpania zapasów. Jeden produkt na osobę. Mają darmową dostawę do Polski DHLem.
@mekekeke jak wypełnianiacie zamówienie żeby przyszlo do pl? bo w adresie do rachunku normalnie dałem polen a w tym do wysyłki się nie da bo jak się ustawi zagranico to nie ma polski więc dałem neue i wpisałem ten sam co do rachunku, będzie git?