Wpis z mikrobloga

@unluckysoap: w sumie też się zastanawiam nad tym, jedyne co mi przyszło do głowy to chyba można iść z takimi maluchami na basen, są chyba lekcje pływania dla takich bobasów (nie wiem czy w Olsztynie)
  • Odpowiedz
@Zgagulec też o tym myślałam, ale takie pływanie jest ogólnie polecane dla dzieci, więc jeśli jest basen w mieście, to łatwo ogarnąć. Ale poza tym? Co może być? :0 poza tym samo słowo "atrakcje" brzmi jak jakieś wypady, zabawy, cuda wianki, ale jak.
  • Odpowiedz
  • 0
@unluckysoap nie wiem jak w Polsce, myślę że w większych miastach są, ale w UK dla takiego malucha są zajęcia rozwijające motoryke małą i duża, zajęcia z różnymi fakturami, materiałami, muzyczne, ruchowe itd. 8 miesięczne dziecko już całkiem sporo się pobawi, to że nie zapamięta to mało ważne, ważne że pomoże to w jego rozwoju.
  • Odpowiedz
@unluckysoap: @Cointreau: nie pamięta ale wpływa to bardzo na jego rozwój. Dostaje nowe dane do swojego uczenia maszynowego. Dzieci po pobycie na przykład na wakacjach wśród nowych ludzi i w nowym środowisku zaczynaja się inaczej zachowywać.
  • Odpowiedz
@unluckysoap: a może matka po prostu chce iść gdzieś z dzieckiem i robić coś innego nic codzienne spacer / obiad / pranie? ;) siedząc tyle w domu z dzieckiem można oszaleć wiec kobiety szukają miejsc gdzie mogą iść i zabrać bobasa ;)
  • Odpowiedz