Wpis z mikrobloga

Dzisiaj lecimy na Wawel ;)

Ciekawie zrobiona rekonstrukcja komputerowa w stylu Gry o Tron, pokazująca przemiany architektoniczne wzgórza wawelskiego od X do końca XVIII wieku. Świetnie ukazuje zmiany i połączenia stylów jakie miały miejsce przez wieki przebudów na zamku.

Link do znaleziska - Jak się zmieniał przez wieki Zamek Królewski na Wawelu | animacja 3D

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Zachęcam również do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski)
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i subskrybowania mojego kanału historycznego na YT ➡️ Andrzej Włusek - Historia poza horyzont
Jeśli podobają Ci się moje filmy i uważasz, że powinienem rozwijać dalej kanał to zostań moim patronem na patronite ➡️ który znajdziesz TUTAJ

Dodatkowe Tagi: #qualitycontent #ciekawostkihistoryczne #animacja #zwyczaje #swiat #liganauki
#rzeczpospolita #swiatnauki #youtube #polska #zainteresowania #wawel #zamki #film
Pobierz sropo - Dzisiaj lecimy na Wawel ;)

Ciekawie zrobiona rekonstrukcja komputerowa w s...
źródło: comment_i8lq77tUI93MG0DtO34EMHlUBRnrRvVr.jpg
  • 52