Wpis z mikrobloga

  • 20
Ciekawe czy gdzieś w aktach chłopca pojawia się diagnostyka i wykluczenie Zespołu Pradera-Williego. Pica kojarzy się bardziej z jedzeniem niejadalnego.
edit: pojawia się w angielskich opracowaniach sprawy, adwokat matki złożyła petycję, gdzie m.in. podniosła kwestię zespolu, sędzia tego samego dnia petycję odrzuciła.
  • Odpowiedz
@riley24: Znam sprawę, gdzie koleś obecnie siedzi za dziecko, które zabiła matka. Co najlepsze ona stwierdziła, że nie wie co się dziecku stało, ale na pewno nie zabił go ten facet. Wcześniej odebrano jej 3 dzieci za znęcanie się nad nimi. To się dzieje w UK.
  • Odpowiedz
@Gilbert_Prukwa: Nie kłamały, słyszałam o takiej "metodzie wychowawczej", że za przekleństwo dzieciom każe się zjeść coś ostrego. Kojarzy mi się to z kazaniem wypalić paczki papierosów na raz za przyłapaniu dzieciaka na paleniu.
@liga: Wątpię, żeby ktoś zapłacił za ebooka, którego wszystkie rozdziały są za darmo w internecie ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kaczorra: Dokładnie, jak nie przed treścią artykułu to teraz zaś w nagłówku (°° - jebla idzie dostać, trzymajcie się tam czytający na o2
  • Odpowiedz
  • 0
@riley24 jakaś symboliczną kwotę bym zapłacił za wszystkie historie w jednym miejscu ;) jakoś czas temu przestałem czytać regularnie :(
  • Odpowiedz