Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki,

stoję przed dylematem kupienia volvo v60 z 2015 roku ze skrzynią automatyczna PowerShift z przebiegiem 178k. Autko bardzo dobrze jeździ i zmienia biegi jednak naczytałem się o awaryjności i drogiej naprawie owej skrzyni. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czy jest tu jakiś specjalista w tej dziedzinie albo ktoś kto miał doświadczenie z ta skrzynia? Nie chce trafić na minę. #motoryzacja #volvo #samochody #skrzyniabiegow #cebuladeals #mirekhandlarz
  • 18
@Salomonthekrol: Nigdy z automatami nie miałem problemu a jeżdżę od 10 lat nimi. Natomiast pierwszy to był zwykła hydrauliczna a drugie 7-biegowe dsg, które tez lubiło się w opinii powszechnej psuć natomiast do dzisiaj jeżdżę bez żadnego szwanku. Dlatego poszukuje kogoś, kto miał z tym styczność. Niestety auto bez automatu omijam bo dziewczyna nie wsiądzie za kółko jak nie będzie automatu i koniec ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@NagiMiecz: miałem S60I gen
przy sprzedaży miało 400,a ile na prawde to nikt nie wie. Genialne auto. Kupiłem to S60 z przebiegiem 80kkm w zimie, -15 mrozu. Wtedy skrzynia działa cudownie, jak sięzrobi tylko ciepło to zaczyna się problem.
@xspeditor: w s60 I olej skrzyni jest chłodzony głównym radiatorem, od całego obiegu.. co jest drastycznym błędem konstrukcyjnym, dlatego mam zamiar odrobinę poprawić fabrykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)