Wpis z mikrobloga

Mam problem od lipca z sąsiadką z boku. Samotna madka z 3 bombelków: 12, 10 i 6 lat. Wcześniej mieszkanie wynajmowała samotna matka z 5 dzieci. Wiec mysle sobie spoko na jednym pokoju. Po kilku dniach obudził mnie potworny krzyk. Jakby kogoś mordowali. Po paru dniach okazalo sie ze to 10 latek. Podobno jest chory i tak ma (słowa madki). Tylko ze ja wstaje o 4 rano do pracy (dojezdzam 70 km) i jak dzieciak drze pape i rzuca wszystkim ze az mi witryny w mieszkaniu chodza to ciezko sie wyspac. Ostatnio madka znalazla metode na ataki - wywala go na klatke ktora demoluje. Ostatnio wychodzilismy z mieszkania i przed wycieraczka bylo nalane. Mysle z #niebieskim ze pies ( bo tez maja). #niebieskipasek nie wytrzymal i puka. Madka na zwrocenie po raz setny uwagi wywala z tekstem ze to nie pies tylko syn (_ ) moze wy bedziecie mieli pomysl co z nimi zrobic? Bylam w spoldzielni ze demoluje i klatke i mieszkanie z prosba o powiadomienie wlasciciela to uslyszalam ze jak chore dziecko to powinnam byc wyrozumiala - swietnie tylko ze ja we wlasnym domu nie moge spac, wypoczac, ostatnio nawet przy rodzinie ktorych zaprosilam na obiad darl pape tak ze nawet w domu porozmawiac nie mozna bylo. Na policje dzwonilam ze w dzien dzien sa krzyki, matka sugeruje chorobe ale drze sir tylko w domu bo na dworze grzeczny drzwi przytrzyma. Poprosilam o interwencje. Po godzinie zadzwonili do mnie czy widzialam siniaki. Kazali nie dzwonic tylko do dzielnicowego jak dziecko bedzie mialo siniaki. Mam kolezanke w MOPSie. Przyjmują zgloszenie tylko osobiscie do godz. 13 wiec musze brac wolne. Probuje cos zrobic bo od nowego roku pracowac bede w domu i jak sobie pomysle ze w tych krzykach to szlak czlowieka trafia() #zalesie #gorzkiezale
  • 1
@grafi16: jeżeli sąsiadka z boku zastosuj taktykę na "krasnoludka", otóż: wmów dzieciakowi gdy będzie za ściąną że jesteś małym krasnoludkiem który mieszka w ścianie i który zbiera druciki (powiedz mu to smutnym tonem), po czym powiedz że nie możesz znaleźć ostatniego do ukończenia budowy domku i poproś by ci go dał. Gdy ten zapyta gdzie ci go położyć, powiedz żeby ci dał go bezpośrednio do dziurki od kontaktu... 100% Gwarancja że