Wpis z mikrobloga

Mireczki, zwróciłem do Notino Rasasi La Yuqawam (po dosłownie jednym psiknięciu) i dziś odpisali mi, że ubytek to około 10%, więc mogą mi zaproponować kartę podarunkową pomniejszoną o 10 % wartości produktu lub zwrot produktu na podany przeze mnie adres.
Czy mogę coś z tym zrobić? Tam serio użyty był 1 czy 2 psiki. I czy opcjonalnie mogę zamiast kodu wziąć zwrot na konto (to deklarowałem przy zwrocie)? Miał ktoś podobną sytuację?

Albo może chciałby ktoś tego La Yuqawama troszkę taniej niż był na tym notino? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
  • 7
  • Odpowiedz
@Wrilan: Teoretycznie nie muszą przyjmować zwrotu rozpakowanego i użytego produktu, bo w regulaminie dopuszczają zwrot jedynie oryginalnie zapakowanych pudełek, więc niewiele możesz ugrać.
Z drugiej strony ciekawe czy podczas rozpatrywania zwrotu wzięli pod uwagę że ten Rasasi nie jest nalewany pod korek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zabi96: " Zgodnie z naszym regulaminem oraz informacją zawartą na stronie, zwrotom podlegają jedynie produkty nowe, nieużywane, a w przypadku perfum — mające zużycie tzw. testowe."
Czyli na początkową pojemność 75 ml oni wyczarowali mi 90 ml? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz