Wpis z mikrobloga

Witam Wykopki, a więc sprawa wygląda tak, ze aż mi fujara staje na widok tej kurtki, która ma Lipa w swoim kawałku, proszę mi podać model, bo zara nie wytrzymie... Szukam cały dzień, chyba zobaczyłem używkę na allegro, ale nie jestem pewien czy to ta, a interesuje mnie ta konkretna z klipu... Żeby miała ten sam odcień etc, gdzie ją znaleźć!?

Kurtka, która mnie interesuje!!!

#streetwear #ubrania #wieswear #ubierajsiezwykopem #gownowpis
Yakooo - Witam Wykopki, a więc sprawa wygląda tak, ze aż mi fujara staje na widok tej...

źródło: comment_L7Snd5qPmK1tvWkg4pMfY8ZdpxTalx4P.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

więcej czasu straciłeś na napisaniu tego komentarza, niż osoba, która rzeczywiście znałaby się na streetwearze, lub po prostu miała styczność z taką kurtką. Jejku, ale wy macie kije w dupsku, nie chcecie pomóc, nie znacie to nie piszcie, ale te społeczenstwo jest #!$%@? XD


@Yakooo: Mówi to gość który stracił cały dzien na szukanie a teraz pół wieczora na wykopie i dalej jest w dupie zamiast zadać to pytanie gościowi
  • Odpowiedz
@HaloHet: weź spieprzaj z tego postu, ok?
Wchodzisz na post chłopaka, który normalnie pyta się o coś i piszesz swoje nic nie znaczące gowno.

Zapewne typowo gruba laska, która ma problem ze sobą i z takimi chłopakami z #streetwear bo ja #!$%@?@ pewnie kiedyś wyśmiali i teraz siedzisz wpierd@lajac chrupki.
  • Odpowiedz
@HaloHet: Dobrze, że znasz swoje miejsce.

Kocham tekst „mleko pod nosem”. Uuu, pokazała Pani dojrzała. I co masz 35 lat? Świetnie! Mój dziadek powie to samo co ty mi.

Świetne dojrzałe posty masz :)
  • Odpowiedz
@kryptomanix: #!$%@? jakie przeszpiegi XD
No sory ale to nie jest hipokryzja, jak ktoś nosi kurtkę jak zul spod mostu i tak się wysławia to można na niego pluć jak na żula spod mostu. To nie hipokryzja, to obywatelski obowiązek!
  • Odpowiedz
@HaloHet: Jak nigdy nie kategoryzowałem ludzi, to wczoraj aż mi się przykro zrobiło Waszego "gatunku" po tych Twoich odpowiedziach. Idź tam dupsko psiapsiółom poobrabiaj w ich nieobecności, księżniczko spod promocji z Hebe ;*
  • Odpowiedz