Wpis z mikrobloga

Witam Wykopki, a więc sprawa wygląda tak, ze aż mi fujara staje na widok tej kurtki, która ma Lipa w swoim kawałku, proszę mi podać model, bo zara nie wytrzymie... Szukam cały dzień, chyba zobaczyłem używkę na allegro, ale nie jestem pewien czy to ta, a interesuje mnie ta konkretna z klipu... Żeby miała ten sam odcień etc, gdzie ją znaleźć!?

Kurtka, która mnie interesuje!!!

#streetwear #ubrania #wieswear #ubierajsiezwykopem #gownowpis
Yakooo - Witam Wykopki, a więc sprawa wygląda tak, ze aż mi fujara staje na widok tej...

źródło: comment_L7Snd5qPmK1tvWkg4pMfY8ZdpxTalx4P.jpg

Pobierz
  • 32
podałem obrazek + film, wydaje mi się, że osoby, które znają się na streetwearze, ogarneliby po samym obrazku, a jeśli ktoś chciałby pomóc to po prostu wszedłby w filmik i obczaił więc... Logic


@Yakooo: Tak. Każdy będzie włączał 5 minut jakiegoś łaka i wypatrywał szczegółów identyfikujących kurtkę jakich milion xD. Weź zapytaj u źródła i dostnaiesz najlepsze i najszybsze info. Serio.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: więcej czasu straciłeś na napisaniu tego komentarza, niż osoba, która rzeczywiście znałaby się na streetwearze, lub po prostu miała styczność z taką kurtką. Jejku, ale wy macie kije w dupsku, nie chcecie pomóc, nie znacie to nie piszcie, ale te społeczenstwo jest #!$%@? XD
@sq22: patrzyłem, ale może masz rację. Szukałem raczej pod względem kurtki i najbardziej przypomina mi to Tommy Jeans Vintage (kurtka), ale zaraz poszukam w koszulach