Wpis z mikrobloga

@4tek: Podałam przykłady GDZIE się schował, na tacy. Takich afer to nawet komuniści nie wykręcali - podkreślam - pod rządami obcego wywiadu. Oni są gorsi.

@Filippa: Na razie nie mordują ludzi i nie karzą do nich strzelać. Co oczywiście niedługo może się zmienić o 180 stopni. Ale wiele złego już uczynili.
@xandra:

Metody gorsze niż za komuny

Co ty #!$%@?? Czy ty wiesz co to komuna? Jak możesz gadać takie bzdury. NIE jestem za pisem, ani nie popieram rozdawnictwa i socjalu. ALE gadnie typ "za komuny było lepiej" wali takim kałem, ze szkoda w polemikę iść.

Btw historii to też widzę sie nie zna, a smieszne obrazki moze kazdy wstawiać.

Podaj mi, gdzie ludzi mordują ci pisowcy w imie polityki?
Podaj mi
@MrTukan: Ale ja nie piszę, że było lepiej. Na głowę ci coś spadło? Nie było natomiast tak źle jak teraz.

Podaj mi, gdzie ludzi mordują ci pisowcy w imie polityki?

Jak myślisz, kim był seryjny samobójca? Jakoś dziwnie powiązane to wszystko było ze Smoleńskiem i innymi aferami.

Podaj mi zdjecia pustych lad sklepowych?

A mogą być ZAMKNIĘTE sklepy? Wychodzi na to samo, bo jeszcze trochę wolnego rynku zostało, czego nie mogą
Podałam przykłady GDZIE się schował, na tacy. Takich afer to nawet komuniści nie wykręcali - podkreślam - pod rządami obcego wywiadu. Oni są gorsi.


@xandra: tak wygodnie pojmowany PZPR możesz dostrzec w dowolnej partii politycznej w każdym kraju na świecie. PZPR to jednak nie jakieś poetyckie określenie niekompetencji, kolesiostwa, czy korupcji tylko bardzo konkretna zbrodnicza i antywolnościowa organizacja polityczna, która właśnie wróciła do polskiego parlamentu. Nie bulwersuje Cie tulenie się "totalnej"
@xandra: Ja rozumiem towarzyszko z #neuropa.ru, że #60rublizawpis piechotą nie chodzi, ale PZPR wprost zmieniło się w SLD.

A w Sejmie poprzedniej kadencji najwięcej ludzi związanych z PZPR było z PO (pomimo tego, że mieli o wiele mniejszą liczbę posłów niż PiS).

Jak myślisz, kim był seryjny samobójca? Jakoś dziwnie powiązane to wszystko było ze Smoleńskiem i innymi aferami.


Ale przecież samobójstwa w sprawie smoleńskiej to byli właśnie ludzie kwestionujący
@4tek: No tak, "totalna" opozycja, hasło wymyślone przez TVPiS tak chętnie powielane. Nie razi cię, że Jarek doszedł do władzy dosłownie na trupie swojego brata, z którego chciał zrobić bohatera i męczennika?

A z czego tak naprawdę zasłynął Lech Kaczyński? Wyłącznie z trzech rzeczy z małym plusem
- ze Spieprzaj dziadu
- z ogłoszenia największej ilości żałób narodowych na jedną kadencję
- ze skazania na śmierć 96 osób rozkazem lądowania podczas
@xandra: Teraz doczytałem drugą część Twojego posta skierowaną do innego mirka. Kurcze, dziewczyno - wyluzuj. Przedawkowałaś politykę i to już nie jest śmieszne. Jesteś o krok od foliowej czapeczki i nie mówię tego żeby Ci dopiec ale żebyś przejrzała na oczy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wycisz się - znajdź jakieś hobby, szanuj swoje zdrowie.
@4tek: Kaczyński nie jest głupi. Miał całkiem niezły plan przejęcia władzy w Polsce. Rozwalił sądy i armię (najlepsi dowódcy odeszli pod rządami krańcowo niekompetentnego Macierewicza, a więc pucz mu nie groził), ma Prokuraturę, TVPropaganda i w nosie ma Konstytucję. Ma też swoich ludzi gdzie się da.

Zrządzeniem losu ma także skrajnie bezużyteczną opozycję, która potrafi tylko żreć się między sobą, zamiast stać się realną siłą polityczną.

Tylko trochę się przeliczył. Nie
@Herubin: Tylko że konfa nie miała wpływu na rządy.
Na 5 komitetów w sejmie 4 tworzyły władze w mniejszym bądź większym stopniu.
W konfie tylko Bosak będąc szeregowym posłem LPR miał styczność z rządem i to do tego koalicyjnym przez 2 lata.

czyli dalej mamy bande 4 i 11 rewolwerowców.
@xandra: gdy ucieka Ci grunt spod nóg w sprawie meritum (PZPR to SLD a nie PIS) wypluwasz litanie żali i "zaraztojebnięć" rodem z GW. Pozwól, że wrzucę mały kamyczek w tryby Twojej maszynki poznawczej - za rządów której partii 3x podrożała cebula, a za której 3x podrożały mieszkania?