Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Miałem kiedyś taką dziewczynę i do dzisiaj czasem o tym myślę i zastanawiam się dlaczego z nią tyle wytrzymałem. Była zazdrosna nawet jeżeli spędzałem czas ze swoim bratem. Im szybciej uciekniesz tym szybciej się przekonasz, że to nie jest normalne i nie wszystkie kobiety takie są.
  • Odpowiedz
@jmuhha: o #!$%@?, byłem około 2 lata w czymś podobnym, myślą nawet nie zgrzeszyłem ani razu w stosunku do innej baby tym czasie, a doszło do wojny nawet po podrapaniu się po jajach podczas oglądania filmu(bo w scenie występowała jakaś kobieta), wojny po nieodpisaniu na messengerze podczas drzemki(lub przeczytaniu wiadomości i nieodpisaniu przez 5 minut, bo byłem zajęty czymś innym typu praca) i generalnie gównoburza o wszystko, wystarczyło się w
  • Odpowiedz
@marcint: One chyba wszystkie działają podobnie. #!$%@? pisałem, że idę do kuchni zrobić herbatę, po drodze jakieś pranie wrzuciłem, wracam do telefonu a tam #!$%@? jazda, że herbaty się nie robi 10 minut xD dzień jak co dzień dzień po dniu, życia cud.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Odkąd zerwaliśmy nie utrzymuję z nią kontaktów. Na początku po zerwaniu byłem załamany, ale dopiero po tym jak znalazłem nową dziewczynę zorientowałem się jak toksyczny był mój poprzedni związek.
  • Odpowiedz
@jmuhha 2 lata razem. Zrobilem jej może nie to samo ale obraziła się bo ja OKLAMALEM i #!$%@? nie daje mi spokoju aż do dziś. Jak widzę przyszłość? Nie widzę xD ale ma cichą nadzieję że kiedyś znormalnieje. Mam 30 i serio już się tym nie przejmuje. Jak będę sam to będę sam a jak zostanie to zajebiscie. Ja mam czyste sumienie więc #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
@WolfSky: xD tutaj jazdy są bardziej że np wracam z zajęć, a jak idę to nie chce mi się bawić telefonem więc odkładam i nie odpisuje to nagle milion wpisów dlaczego nie pisze.

A gdybym przeczytał i odpisał po kilku minutach to jest awantura. A raczej kilkudniowa awantura.
  • Odpowiedz
@jmuhha do jakich związków? Jeżeli teraz się nie uda to lepiej być samemu. Każdy związek był taki sam. Kobietom w dupie się poprzewracalo i trzeba teraz się starać bardziej a one nic od siebie nie dają. Ja już za stary jestem żeby babe sobie wychować. Albo ta albo żadna
  • Odpowiedz
@jmuhha: nie mnie to oceniać, ale już na pewno nie byłem tym człowiekiem, którym byłem przed ową historią, ba! jak sam nie miałem nigdy takich myśli typu powyższe, które były mi serwowane, to się po tym wszystkim czasami same pojawiają też u mnie, ale to luz, bo tylko flashback, ale ból dupy był nieziemski u mnie, mimo słusznej decyzji w sumie, bo ileż to można #!$%@?ć się o nic. Po
  • Odpowiedz