Wpis z mikrobloga

Mireczki w związku z niebywałym zainteresowaniem plusowym udało mi się ogarnąć i udostępnić w GT Sport tego wspaniałego Nissana GT-R Nismo Michau Biauek Edition () a także zestaw mirkowych naklejek użytych przy jego tworzeniu.

Szukajcie w grze stylizacji auta i kalkomanii pod tagami #wykop #mirko

Mam nadzieję że zobaczymy tu więcej maszyn sponsorowanych przez POTĘŻNY,elitarny,ekspercki portal aspołecznośćiowy VIPOK.RU ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#ps4 #granturismo #tworczoscwlasna #gtsport #heheszki #tylkomirko #wykop

Dałbym jeszcze tag (#)rozdajo... ale wiecie jak jest, trzymajcie się na tym mirko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
QBA__ - Mireczki w związku z niebywałym zainteresowaniem plusowym udało mi się ogarną...

źródło: comment_3LzW3Ea24eh1RfPUWtRsRKA34YQdqUZC.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Uriel0987: powiem Ci mireczku że nie jest kolorowo i macki moderacji viko.ru sięgają bardzo daleko.
Jak się okazuje w grze w trybie Scapes nie ma pola z dorodnym zbożem które jak wiadomo od dawna jest przecież idealnym planem zdjęciowym #pdk

Węszę tu światowy spisek w celu utemperowania kreatywności użytników elitarnego forum eksperckiego

Jednak udało mi się znaleźć zielone zboże i poprawić filtrami aby powstało to dzieło ( ͡
QBA__ - @Uriel0987: powiem Ci mireczku że nie jest kolorowo i macki moderacji viko.ru...

źródło: comment_KeDpk2RoiBkMwCyg0PItJIC7sAili5iN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz