Wpis z mikrobloga

Gurwa, moja siostra to prawdziwa #madka.Wczoraj opowiadała, jak to ekspedientka w osiedlowym powiedziała jej, że w życiu nie uwierzyłaby że jesteśmy siostrami, bo ja jest zawsze taka uśmiechnięta, roześmiana i wesoła, a ja poważna i ponura.Powiedziałam jej, że też śmiałabym się od ucha do ucha codziennie, jakbym wysypiała się do południa i nie musiała pracować (ona jest utrzymanką męża, ja spierdox), na co ona oburzyła się, że ONA PRACUJE 24 GODZINY NA DOBĘ!!!!111ONEONE taaaa jesteś jedyną matką w Polsce xD
#madki #bekazpodludzi #zalesie #gownowpis
  • 20
@dwojra powiem tak: bywały dni kiedy szedłem do pracy z uśmiechem na twarzy bo wiedziałem, że w porównaniu do siedzenia w domu z synem to tam odpocznę.
Nie twierdzę, że zajmowanie dziecmi i domem jest turbo trudne albo wręcz odwrotnie, super łatwe.

Też nieco generalizujesz z tym spaniem do południa zapewne.

Siostrze bym darował a na Twoim miejscu zastanowił się na kiego grzyba tak się smucisz. To gorsze niż bycie "madką".

:D
via Android
  • 2
@inny_89: Mój smutek to raczej nie "OMG pracbaza echhh najgorzej", ale zaburzenia odżywiania, które mnie wyniszczają.
Ale bardziej rozbawiło mnie to, że ona uważa się za najciężej pracującą osobę w pokoju, mimo że miliony innych kobiet i mężczyzn w kraju łączą prowadzenie domu, wychowanie dzieci i pracę, a ona jedna ciągle uparcie twierdzi, że nie może pracować, bo dzieci, mimo że jedno jest już w 4 klasie, a drugie w przedszkolu.
via Android
  • 1
@Lorenzo_von_Matterhorn: o jak kwikłam xDDDD

@inny_89: bulimia, okresy głodówek przeplatane wywoływaniem wymiotów, nie życzę takiego gówna w jakim siedzę najgorszemu wrogowi
Wiesz, ja naprawdę nie chcę deprecjonować wychowywania dzieci i prowadzenia domu jak czegoś co nie jest pracą.Wychowanie innej osoby na dobrego człowieka to dzieło na całe życie i podziwiam osoby, które na poważnie traktują i wypełniają z sercem rolę rodzica.Ale chodzi o takie #!$%@? farmazonów na zasadzie "nikt nie
ona jest utrzymanką męża


@dwojra: piecze dupa, co? Pierwsze lata dziecka to najważniejszy okres w życiu, wtedy najłatwiej na przykład #!$%@?ć kogoś emocjonalnie. Jak kogoś stać to najlepiej, żeby w tym czasie dzieckiem zajmowała się matka, a nie obca baba w żłobku traktująca dzieci jak bydlo.
Również jeżeli kobieta nie pracuje zawodowo nad czymś ważnym (jak lekarstwo na raka) to przepisywanie danych z faktury do excela w korpo to nie jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dwojra: jak będziesz mieć kiedyś dziecko to zrozumiesz, że do pracy wtedy chodzi się bardzo chętnie bo można tam troche odpocząć. Praca nad dzieckiem trwa przez 24h, a co 2-3h trwa cykl karmienia, zmieniania i układania do snu. Czynności trwają 1,5h więc masz 1,5h wolnego i znowu 1,5h pracy, 1,5h wolnego. Śmiałem się, że ktoś jest matką na pełny etat do póki się sam nie przekonałem jak to wygląda