Wpis z mikrobloga

@Ksionc-Tomasz: w pelni sie zgadzam, tylko ile osob tak naprawde bedzie mialo mozliwosc zagrania w max detalach? Wiekszosc bedzie miala taka sama jakosc jak na konsoli a czesc nawet jeszcze gorsza bo beda sie cieszyli ze w 15fps im smiga na GEJMINGOWYM laptopie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OverEmotional: oni wszyscy mają to co najlepsze na rynku, niewiedziałes?
Na konsolach większość gra na kiepskiej kanapie jeszcze z prlu a pcmasterrace siedzi na pr0 fotelu z masowaniem odbytu.
Co zrobisz, takie plemie ¯\_(ツ)_/¯
@CallmeGod: I taka jest smutna prawda, ale przecież KAŻDY PCMR ma monitor 4K, 144Hz, RTX2080 etc etc ... dopóki się nie zajrzy się na steam stats, gdzie obraz trochę inny xD Na X1X RDR2 przeszedłem, raczej drugi raz bez jakichś modów które umniejszą upierdliwość różnych mechanik nie widzę sensu żeby grać ponownie, a mój PC na bank nie uciągnie natywnego/prawie natywnego odpowiednika 4K z Xa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prespekt: Tez jestem pcmr ale chyba nie ma takich kompow jeszcze co by uciagnely wymagajaca gre AAA w 144fps 4k na najwyzszych detalach. Chyba ze jakies bydle, i9 plus 2x rtx titan w sli ale takiego kompa to moze kupia trzy osoby w calej Europie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chwed: dla mnie granie w 30 fps to porazka, mialem ps4 to nawet wolalem zagrac w mordor na low w 60fps niz 30 na medium. Rowniez filmy, bez 60fps nie da sie ogladac, a tak dzieki svp moge ogladac seriale w 60+ fps
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yeloneck: tak tak, grafikę poprawią. Co nie zmienia faktu że zapewne grubo ponad połowa pcmr "4k" zobaczy w mokrych snach. A jakby nie było na X1X 4k było natywne, może i 30 klatek ale jak na pudełko za 1300 zł to i tak nad wyraz dobrze, szczerze mówiąc wątpię że karta za 1300 zł odpali to na PC w 4k przy stabilnych 30 klatkach i podobnym poziomie detali. Ale może moje
@klocu26: raczej karta za 1300 odpali to w 4k z 30fps na luzie. I tak bym celował w 1080p, wszystko na full i 60fps. Akurat Rockstar całkiem dobrze optymalizuje gry (Gta5), więc myślę, że i tym razem dadzą radę.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yeloneck: też mam taką nadzieje, jakby jakieś były fajne mody upraszczające pewne elementy to fajnie zagrać jeszcze raz. Historia jest super, tylko te mechaniki męczące czasami są.