Wpis z mikrobloga

przeciętna różowa w wieku 17-23 lat ma za sobą ok. 15 partnerów seksualnych, średnio przez 90% czasu jest w związku/ma kilka FWB + paru orbiterów, codziennie po kilkanaście wiadomości od beciaków, zdjęcia benków i sześciopaków od dynamiczniaków i normików. powiedzcie mi teraz szczerze - co takiej lasce do zaoferowania ma przegryw? #!$%@? wy myślicie że ona marzy o spacerze w parku za rękę jak ona to miała wszystko w wieku 12/13 lat?
#przegryw
  • 28
przeciętna różowa w wieku 17-23 lat ma za sobą ok. 15 partnerów seksualnych, średnio przez 90% czasu jest w związku/ma kilka FWB + paru orbiterów, codziennie po kilkanaście wiadomości od beciaków, zdjęcia benków i sześciopaków od dynamiczniaków i normików.


@skinrunner: lol, weź sie ogarnij i nie wymyślaj :>
@zosiasamosia1: >

gdzie jest moich 13 partnerów :<< Kto obrabia mój przydział?


Pewnie jakaś karyna z disco relax night forever, lub dziwka z roksyXD( ͡ ͜ʖ ͡), a zresztą co Cię to obchodzi skoro nie chcesz związku, unikasz ludzi, w dupie masz slub i zwiazki itd. Jednak jeśli jest inaczej to rzeknij słowo a na samym wypoku znajdzie się tysiące spermiarze gotowych Cię obspermić (
@Wiesniak_1: myslalam nad tym bo uczyłam sie programowania w technikum ale tylko pascala niestety bo profil był grafika i multimedia i teraz nie wiem od czego zacząć ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale tak serio mega by mi pasowała taka praca nawet na 7k xd
@zosiasamosia1: Ja Ci nie pomogę bo się na tym nie znam, ale na twoim miejscu uśmiechnąłbym się do mitycznych wykopków z branży IT co zarabiają 15KXD, ktoś się tam znajdzie co z samej pasji podpowie co i jak zacząć i tyle:P