Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
#programowanie #pracait #heheszki

No panowie będzie się działo, kierownik rzucił papierami a ja w przyszłym miesiącu też mam w planie, bo od stycznia startują projekty xD

Razem stanowimy 50% programistów w dziale i jakieś 60% know-how.

Kolejny wielki sukces polskiej szkoły zarządzania (bo to głównie o to się rozchodzi tak naprawdę), a potem KWIIK KWIIIK KURŁA NIE MA KOMU PRACOWAĆ xD
  • 15
Kolejny wielki sukces polskiej szkoły zarządzania


@Khaine: Jak dasz polakom rządzić to wyniszczą się sami. Mam doświadczenie z zagraniczym kiero i polskim - szkoda #!$%@? gadać

U nas większość kierowników to lamusy z kompleksem władzy. Ja to raz nawet miałem takiego co darł się jak stary co wraca z wywiadówki. Raz prawie dostał #!$%@? na korpo parkingu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trustME: no to tym bardziej powinno się chyba słuchać co mają do powiedzenia? Bo jak dwóch odchodzi to jesteś już w potężnej dupie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BomBom: już od dawna sygnalizowane były problemy z tym jak się prowadzi projekty w tej firmie. Nikt nic nie zrobił, bo przecież "oj tam ponarzekają i im przejdzie" ¯\_(ツ)_/¯
@Khaine: ja jeszcze stażuje, ale mam jasno określone z góry definicję ukończenia zadania, i nie ma przebacz. Aplikacje mają być dokończone, obsługa błędów na wysokim poziomie, brak możliwości zaorania itd. Sprzedawanie klientowi bubla jest zawsze słabe. Także #!$%@? januszy