Wpis z mikrobloga

Mieruny mam takie pytanie, zacząłem brać ten słynny valdoxan (agomelatyna), czy działa czy nie, nie ważne, chodzi o to że ponoć ryje wątrobę bardziej niż dwadziescia lat picia wódy a ja biorę jeszcze duloksetyne i inne leki doraźnie więc wolałbym czymś osłonić tą swoją wątróbkę. I tu mam pytanie do specjalistów (właśnie przepraszam was koksy i użytkownicych rekreacyjnych substancji ale wiem że to wy najczęściej macie najwięcej wiedzy na takie tematy. Pytania brzmi czy sprawdzi się stara i sprawdzona acetylocysteinka (firmy kfd np) czy celować w w tymonacyk (nazwa handlowa heparegen)

#kiciochpyta #leki #farmacja #psychiatria #narkotykizawszeniespoko #mikrokoksy #medycyna #pytaniedoeksperta
disorderer - Mieruny mam takie pytanie, zacząłem brać ten słynny valdoxan (agomelatyn...

źródło: comment_AJGmY7DB3x8sLKAd7Qwz45C1XgYzOQkE.jpg

Pobierz
  • 5
@disorderer: sprawdzą się regularne próby wątrobowe, które lekarz powinien zalecić

U wszystkich pacjentów należy przeprowadzić badania czynności wątroby na początku leczenia, a następnie okresowo po około trzech tygodniach, sześciu tygodniach (koniec ostrej fazy), po dwunastu tygodniach i po dwudziestu czterech tygodniach leczenia (koniec fazy podtrzymującej) oraz później, kiedy jest to klinicznie wskazane (patrz także punkt 4.4).Zwiększając dawkowanie, należy znowu przeprowadzić badania czynności wątroby z tą samą częstością, jak podczas rozpoczynania leczenia.