Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najlepsze? Ci, którzy mnie gnębili i traktowali jak gówno, mają obecnie świetne życie towarzyskie, ruchają już od liceum(a niektórzy nawet od końca gimnazjum), realizują swoje pasje oraz hobby i mają energię do życia.
Ja jestem mentalnie na dnie - zbyt wiele rzeczy mi w życiu nie wyszło... W gim + lo większość ludzi traktowała mnie jak podczłowieka. Fb założyłem dopiero na studiach. Dziewczynę pierwszą w życiu niby mam od niecałych 3mies., ale jestem beciakiem i do tej pory nie było jeszcze tego słynnego beniz into tzipa(JPRDL).
Niby mam możliwości do realizowania się na wielu płaszczyznach, ale nie mam sił, energii i ochoty na cokolwiek. Nie wyobrażam siebie w przyszłej pracy - przecież 8h roboty by mnie rozwaliło od środka. Najchętniej leżałbym w łóżku 24h na dobę i popijał jakieś dobre, kraftowe piwo mając #!$%@? na wszystko...Nie wiem po #!$%@? ja żyję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw ##!$%@? #zalesie #gorzkiezale #depresja #stulejacontent #przemyslenia #przemysleniaprzegrywa
G.....r - Wiecie co jest najlepsze? Ci, którzy mnie gnębili i traktowali jak gówno, m...

źródło: comment_A3UYnpsPwUawuK2CrMvVjSwvPkpoD6Ey.jpg

Pobierz
  • 35
@GreatMajster:

Wiecie co jest najlepsze? Ci, którzy mnie gnębili i traktowali jak gówno, mają obecnie świetne życie towarzyskie, ruchają już od liceum(a niektórzy nawet od końca gimnazjum), realizują swoje pasje oraz hobby i mają energię do życia.

niestety - życie jest brutalne w #!$%@?. nie ma odgórnie zagwarantowanej sprawiedliwości, jesteśmy zwierzętami i nigdy nie zdusimy w sobie w 100% zwierzęcych instynktów. a osoby gnębiące (zazwyczaj) mimo że są idiotami niezdolnymi do
@majkelwykopowicz: Gdyby nie gnębienie to obecnie wszystko wwyglądałoby inaczej, zupełnie inaczej - niektórzy nie rozumieją jaki wpływ to wywiera na człowieka...

faktycznie dziwne, żeby po 3 miesiącach w związku nie uprawiać seksu - kochacie się platonicznie, czy po prostu żadne z was nie umie przełamać się i zainicjować seksu?


@majkelwykopowicz: Źle to określiłem - niby jest ten słynny segz oralny(już po 3,5 tygodniach znajomości był), ale po 3mies. nie było
przecież 8h roboty by mnie rozwaliło od środka


@GreatMajster: Wiem co czujesz. Ja #!$%@? dostaję u siebie, szczególnie, że niby jestem współwłaścicielem, ale gardzę tak naprawdę ambicjami mojej wspólniczki i chętnie byłbym bezrobotny.
przywilej


@Xvenowski: Przywilej, łac. privilegium – prawo (dokument) lub ugoda w prawie nadane przez monarchę określonej grupie społecznej (stanowi) obowiązujące na danej ziemi lub w całym kraju (przywilej generalny).