Wpis z mikrobloga

@OfficeLady: To mi przypomina taką sytuacją jaką miałem w MP Call of Duty 2. Na mapie Carentan zostałem zaskoczony przez trzech goście. Ja w panice zrobiłem nagły obrót, wcisnąłem spust na Thompsonie i zrobiłem na nich coś w rodzaju "360". Do tego skosiłem ich wszystkich headshotami. Jakiś typ zaczął się pruć, że jestem hakerem, a ja tylko się zastanawiałem "Czy ja to właśnie zrobiłem?" z późniejszym "Czemu ja tego nie nagrywam
@OfficeLady: Miałem tak w Caves Online.Dostałem bana którego potem mi zdjęli i napisali, że nie spodziewali sie, że ktokolwiek tak daleko dojdzie i ban poszedł z automatu jako próba oszustwa :D
@OfficeLady: w diablo 2 miałem taką sytuację że dwóch cheaterów między sobą rozmawiają że to niemożliwe bym sam nie cheatował, w dodatku TAKĄ postacią (w sensie że mieli duużą przewagę klasy + hacki) i nie wiedzieli że mówię po polsku ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdy we dwóch zbierali oklep ode mnie jednego

oj do tej pory łechta ego
@OfficeLady jak w CS 1.6 wchodzilem na serwer sieci ktora zakladalem to po max 2 rundach bylem na nim sam albo z kilkoma nowymi graczami ktorzy jeszcze nie ogarniali kim jestem.

Ile screenow i demek sie na forum nawrzuvalem zeby mnie wlasni admini odbanowali to glowa mala. Moglem to olac ale bawilo mnie udowadnianie ze sa zwyklymi ciapciakami ( )
@OfficeLady

Raczej to nie jest fajne uczucie. A po kilku latach napewno mega irytujące.
Aktywny gracz call of duty :united offensive here i generalnie co któryś dzień czytam bluzgi na swój temat.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W Call of Duty własny clan leader zbanował moja sekcje najsilniejszych graczy za cheaty. Tylko my graliśmy Search&Destroy i w jakimś wewnętrznym sparingu tego trybu puscily mu nerwy. Byliśmy dobrze zgrani, każdy znał miejscówki, taktyki i tak dalej. Cóż... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Słaba psychika.
@ChochlikLucek: ja mam takie same wspomnienia z cod 2, najwiecej sie chyba ogralem i skillsy sie wyrobily :) W ogole przez kilka lat na scenie cod'a bo zaczalem od 1 pozniej UO i w sumie to na dwojce skonczylem, bo 4:MW to juz raczej tylko dla zabawy pykalem. Milo wspominam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)