Wpis z mikrobloga

Jak można tworzyć człowieka i tym samym skazywać go na 15-20 lat szkoły i 40 lat pracy gdzie tylko 2/7 czasu należy do ciebie? Jak można to robić i jeszcze głosić, że czyni się coś pożytecznego i pożądanego? Jak można czuć moralną wyższość nad tymi, którzy stronią od tworzenia kolejnych niewolników? Życie zawsze było do dupy, i jest do dupy także teraz, a będzie jeszcze gorsze. #!$%@?, odhumanizowany, przeludniony, zoptymalizowany świat, gdzie nic już nie zostało do odkrycia i nic nie ma już do zrobienia. Świat umierający, zdeptany przez ludzką hordę. Wszystko w oparach duszącego absurdu i bezsensu. Jak można widząc to wszystko robić nowych ludzi i twierdzić, że to normalne - nie rozumiem.
#antynatalizm
  • 172
@kruszon_: @hehexdlollmao: @johnny_tomala: strasznie to smutne jak was czytam, skad ta gorycz. Sam jestem z rodziny w ktorej sie nie przelewalo, bylo duzo roznych problemow. Do wszystkiego co mam doszedlem sam swoja ciezka praca. Doslownie do wszystkiego, o przyjaciol trzeba tez dbac zeby ich miec. Jezeli nauczysz dziecko samodzielnego myslenia i ciezkiej pracy to czemu ma byc do dupy? Macie jakis zniszczony obraz swiata, swiat bedzie taki jaki chcecie
am jestem z rodziny w ktorej sie nie przelewalo, bylo duzo roznych problemow. Do wszystkiego co mam doszedlem sam swoja ciezka praca.


@5684379: nie prawda, doszedłeś dzięki temu co masz głównie dzięki temu gdzie i kiedy się urodziłeś oraz sytuacjom niezależnym od ciebie

Jezeli nauczysz dziecko samodzielnego myslenia i ciezkiej pracy to czemu ma byc do dupy?


@5684379: ale po co moje dziecko ma ciezko pracowac skoro moze miec swiety
@5684379: Pochodzę z dobrej rodziny, nigdy mi niczego nie brakowało, wręcz miałem o niebo lepiej niż rówieśnicy. Z rodzicami stosunki miałem i mam ogolnie dobre, wiadomo, trochę #!$%@? się wkradło w moje wychowanie, tak jak w ich wychowanie przez ich własnych rodziców. Ale ogólnie i tak zdecydowanie lepiej niż ogół. Przyjaciół moich można zliczyć na jednej ręce, ale za to są pierwszej klasy. Dziewczynę też mam.

Czy tak trudno zrozumieć, że
@hehexdlollmao: Do lekarza to powinienes sie chyba ty wybrac po leki bo brzmisz jak by cie gniotla depresja i to motzno.

Ciesze sie ze wiesz lepiej jak doszedlem do tego co mam. Niestety jestes w bledzie.

To nie my (normiki tak chyba mowicie na zwyklych ludzi) patrzymy na swiat przez rozowe okulary tylko ty przez czarne.

Na to ze nie ty sie tu pchales i zostales sila wciagniety jest tylko jedna
Do lekarza to powinienes sie chyba ty wybrac po leki bo brzmisz jak by cie gniotla depresja i to motzno.


@5684379: nie gniecie mnie depresja, ale nawet jeśliby gniotła, to nie ma to wpływu na to czy mam racje czy nie

Ciesze sie ze wiesz lepiej jak doszedlem do tego co mam. Niestety jestes w bledzie.


@5684379: niestety nie jestem w bledzie, habibi z dzikiego plemienia nigdy nie zostanie biznesmenem
Widzisz, moje dziecko ma skonczone ledwo dwa lata a widzial juz kawalek swiata, a to dopiero poczatek, moje zadanie to nauczyc go ciekawosci i zyczliwosci. Ja nie mam problemu z nawiazywaniem kontaktu z obcymi w polsce czy za granica, nigdy nic zlego z tego tytulu mi sie nie stalo. Wrecz przeciwnie mam mase dobrych wspomniej, jestem jeszcze bardziej ciekawy i najwazniejsze mam szerszy obraz swiata wiec postaram sie wychowac tego mlodego czlowieka
@hehexdlollmao: Ale to czy zycie bedziesz uwazal za dobre i bedziesz zadowolony ze swojego jestestwa jest zalezne od ciebie, mozesz klepac klapki ze starych opon w mozambiku i miec #!$%@? cieszac sie z tego co masz. Ja to wlasciwie szanuje was za to, ze tak bardzo obstajecie przy tym ze rozmnazanie sie jest zle i bezcelowe, wasz jad nie bedzie przechodzil na kolejne pokolenia, za to ja wydam w swiat kolejna
@5684379:

Do wszystkiego co mam doszedlem sam swoja ciezka praca. Doslownie do wszystkiego, o przyjaciol trzeba tez dbac zeby ich miec. Jezeli nauczysz dziecko samodzielnego myslenia i ciezkiej pracy to czemu ma byc do dupy? Macie jakis zniszczony obraz swiata, swiat bedzie taki jaki chcecie a pretensje mozecie miec tylko do siebie, nie do rodzicow czy innych ludzi.

A na depresje też sobie zapracowałem niby? Nie mam siły żyć, uczyć sie
Ale to czy zycie bedziesz uwazal za dobre i bedziesz zadowolony ze swojego jestestwa jest zalezne od ciebie


@5684379: dobra, to teraz patrz-chcę być bardzo zadowolony ze swojego życia. ej, kłamałeś, niie zadziałało, nie jestem!

mozesz klepac klapki ze starych opon w mozambiku i miec #!$%@? cieszac sie z tego co masz


@5684379: no juz widze jak jestes #!$%@? usmiiechniety od ucha do ucha #!$%@? opony w mozambiku i umierajac
@kruszon_: A moze kolejnego billa gatesa ? Ktory bedzie mial rodzine i bedzie zmienial swiat na lepsze. Ja tego nie wiem, dowiem sie w przyszlosci, za to ty napewno wiesz ze u ciebie tak nie bedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A moze kolejnego billa gatesa ?


@5684379: każdy rodzic tak mówi i jakoś jeszcze się drugi bill nie urodził, no #!$%@? co za przypadek XD A MOŻE UPRAWIAJ SOBIE HAZARD SWOIM WŁASNYM ŻYCIEM I NIE RYZYKUJ ŻYCIEM INNYCH DO #!$%@??

Ktory bedzie mial rodzine i bedzie zmienial swiat na lepsze


@5684379: jak by nie było życia to świat nie potrzebuje być lepszy, wtedy już niech się dzieje co chce. also,