Wpis z mikrobloga

Jeżeli czujecie się depresyjnie po zmianie czasu, to pomyślcie co muszą czuć mieszkańcy Norylska....
zimą -55 st.C z dniem o długości 1h (położenie geograficzne), niewyobrażalne zanieczyszczenie powietrza (największy na świecie zakład wytopu metali ciężkich). Po 12h robocie w zakładzie wracasz do domu, zahaczając o monopolowy, jesz kolację i wypijasz 6 browarów oglądając TV. Są tam pewnie ludzie, którym tak upływa całe życie.
#rosja #ciekawostki #smutnazaba
a.....a - Jeżeli czujecie się depresyjnie po zmianie czasu, to pomyślcie co muszą czu...

źródło: comment_OfXCmkwUBO34KLit0CIPXIJzvhgllqPW.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
@camelopardalis
W takim razie jeśli nie odróżniasz zarzutów (w dodatku jakich? Że ktoś na wykopie mu to zarzucił, bo tak usłyszał od już niewiadomo kogo?) od udowodnionych faktów to bardzo współczuję.

Pardon :D
  • Odpowiedz
Norylsk jest 300 km poza kołem podbiegunowym, więc myslę, że 2 miesiące są tam zupełnie bez słońca.

Obserwowałem jak wygląda u nich lato, wbrew pozorom, jak na położenie 3 miesiące mają całkiem ciepłe, a cały wrzesień całkiem znośny.
  • Odpowiedz
@antek_akrobata:

Po 12h robocie w zakładzie wracasz do domu, zahaczając o monopolowy, jesz kolację i wypijasz 6 browarów oglądając TV. Są tam pewnie ludzie, którym tak upływa całe życie.


Przecież u nas jest mnóstwo takich osób XD
  • Odpowiedz
@SzeataBydlo: Ja czytałem i Biała Gorączka jest fajna, ale kolejne książki są coraz gorsze. Pomijam już nawet akcję z przebieraniem się za murzyna, ale byłem na jego spotkaniach autorskich i mogę powiedzieć, że jest bucem. Chyba poczuł się sławny i mu uderzyło do głowy.
  • Odpowiedz
@antek_akrobata: ja to chyba jestem jakas dziwna( ͡° ͜ʖ ͡°)kazdy narzeka, ze depresja, ze nie ma energii, ze chce sie spac a ja wlasnie na jesien i zime czuje power! Lepiej sie czuje, chudnę, lepiej mi sie mysli, chce mi sie zyc (ʘʘ) za to wiosna i lato... masakra
  • Odpowiedz